Czarny hot dog od Żabki na Black Friday. Już od dzisiaj w sklepach

Żabka wprowadza czarnego hot doga do sprzedaży.
Żabka wprowadza czarnego hot doga do sprzedaży.
Od środy 23 listopada w sieci sklepów żabka dostępna jest limitowana czarna przekąska – Black Dog. Czarny hot dog będzie składał się z czarnej bułki, czarnego kabanosa z dodatkiem mięsa jelenia i specjalnego czarnego sosu. W całodobowym sklepie autonomicznym Żabka Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie przekąskę przygotuje robot Robbie.

Przekąska jest serwowana z okazji Black Friday, czyli symbolicznym początku przedświątecznego zakupowego szaleństwa. Klienci sieci będą mieli także możliwość skomponowania własnej wersji Black Doga. Może on się składać z czarnej bułki, dowolnie wybranej kiełbasy lub parówki oraz dowolnego sosu. Podstawą tej przekąski może też być jasna bułka, dowolnie wybrana kiełbasa lub parówka oraz czarny sos. 

Cena czarnego hot doga 

Czarny hot dog będzie dostępny w sprzedaży od 23 listopada br. w regularnej cenie 5,99 zł, klienci posiadający aplikację Żappka kupią przekąskę w cenie 4,99 zł. W Black Friday, czyli 25 listopada br., użytkownicy Żappki będą mogli kupić Black Doga za 3,99 zł z aplikacją, oferta obwiązuje tylko w przypadku zakupu produktu w czarnej bułce. Z okazji Czarnego Piątku klienci sieci mogą liczyć także na dodatkowe promocje na wybrane napoje i słodycze.

Ulubiona przekąska klientów Żabki

Sieć Żabka sprzedaje średnio trzy hot dogi na sekundę, jest to więc jeden z liderów sprzedaży marek własnych sieci. Klienci Żabki najchętniej sięgają po hot dogi w godzinach lunchowych. 

– Uwielbiamy zaskakiwać naszych klientów nowościami. W Żabce dostępny jest bogaty asortyment wyjątkowych produktów stworzonych specjalnie dla nas. Ta różnorodność przyciąga klientów i cieszy się ich uznaniem. Z okazji Black Friday postanowiliśmy przygotować limitowaną, czarną wersję ulubionej ciepłej przekąski naszych konsumentów, czyli Black Doga. To kolejna unikatowa propozycja, której można spróbować wyłącznie w sklepach Żabka – mówi Piotr Rajewski, dyrektor handlowy Żabka w Polsce.

Black Dog to unikalne połączenie czarnej bułki zawierającej sepię, czarnego kabanosa z dodatkiem mięsa jelenia i specjalnego czarnego sosu. Z okazji Black Week, od 23 listopada do 6 grudnia br., w Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie Black Dogi będzie przygotowywał także Robbie – robot stworzony specjalnie dla konceptu Żabka Nano w oparciu o rozwiązania sztucznej inteligencji.

Klienci sklepu autonomicznego będą mogli zamówić „klasycznego” hot doga w wersji max lub małego Black Doga z czarnym kabanosem, lub standardową parówką.
Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Komentarze