PiS debiutuje na Tik-Toku.
PiS debiutuje na Tik-Toku.

PiS wkroczył na Tik-Toka. Chce być konkurencją dla Tuska i antypisowskiego przekazu

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 44
Donald Tusk postanowił kilka miesięcy temu aktywnie prowadzić konto na Tik-Toku. Chińska aplikacja przyciąga m.in. Sławomira Mentzena i Janusza Korwina-Mikke, a teraz debiutuje tam PiS ze swoim spotem.

- Alternatywa, którą wam się próbuje wtłoczyć w głowy, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Przypomnijcie sobie, jak byliście traktowani, kiedy wasi rówieśnicy byli zmuszani, żeby wyjeżdżać na zmywak do Londynu - mówi europoseł PiS Tomasz Poręba w filmiku na Tik-Toku. Jako pierwsza o nowej inicjatywie w sieci partii rządzącej napisała 300polityka.pl. 

Poręba na Tik-Toku przypomina o rządach PO

Polityk wspomina poprzedni okres, gdy rządziła koalicja PO-PSL. - Kiedy wasi rówieśnicy musieli wyjeżdżać na zmywak do Londynu. Kiedy pracowaliście na umowach śmieciowych. Kiedy nie mieliście żadnej perspektywy - wylicza polityk PiS na Tik-Toku. Poręba wspomina o "zalaniu" mediów społecznościowych "antypisowskich przekazem". Jako przykład widzimy symbol ośmiu gwiazdek, czyli skrót od "j... PiS". - Jest olbrzymie niezrozumienie tego, co PiS rzeczywiście robi. Od 2014 roku PiS wygrywa kolejne wybory, od samorządowych, prezydenckich, parlamentarnych, europejskich - przypomina Poręba. 

"PiS dotrzymuje słowa"

Jego zdaniem, dzieje się tak, ponieważ "PiS dotrzymuje słowa". Europoseł przekazał, że od teraz partia rządząca będzie mówić o swoich sukcesach na Tik-Toku i o tym, co jeszcze należy zmienić. - Zapraszamy do śledzenia naszego TiKToka. Będzie się bardzo dużo działo i będzie bardzo ciekawie - zapowiedział Poręba. 

 


GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka