W ostatnim czasie Donald Tusk nie występował publicznie. Fot. PAP/Canva
W ostatnim czasie Donald Tusk nie występował publicznie. Fot. PAP/Canva

Tusk w Walentynki zaczepił Kaczyńskiego

Redakcja Redakcja Donald Tusk Obserwuj temat Obserwuj notkę 151
Donald Tusk z polityki nie wychodzi nawet jak jest chory. Szef PO od kilku dni musi sobie radzić z infekcją koronawirusa, ale to nie powstrzymało go przed prowokacją na Twitterze. W swoim wpisie określił Walentynki Kaczyńskiego jako zbiór trzech negatywnych gospodarczo zjawisk.

Donald Tusk zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego

W ostatnim czasie Donald Tusk nie występował publicznie. Teraz poznaliśmy faktyczną przyczynę braku aktywności szefa PO. Poseł Koalicji Obywatelskiej Jarosław Urbaniak przekazał na antenie TVP Info, że Donald Tusk jest chory, zaraził się koronawirusem.

Ale infekcja nie przeszkadza mu w zaczepianiu Jarosława Kaczyńskiego w Walentynki.

"Korupcja, recesja, inflacja. Walentynki Kaczyńskiego" - takimi słowami zwrócił się na Twitterze Donald Tusk do Jarosława Kaczyńskiego.

Szef Platformy Obywatelskiej w końcu dostał ripostę, jednak nie od Jarosława Kaczyńskiego, a od senatora Prawa i Sprawiedliwości Marka Pęka. "Obsesja i pustka. Walentynki Tuska" – odpowiedział senator PiS.

Z kolei wiceminister rozwoju i technologii Piotr Uściński stwierdził w swoim wpisie, że "Ta miłość do Prezesa Kaczyńskiego to już obsesja".


Gdy w powietrzu wisi awantura, można wypatrywać Janusza Kowalskiego. Głośny polityk Solidarnej Polski nie zawiódł i wrzucił zdjęcie al'a pocztówka z przeszłości - z dawnej wizyty Władimira Putina w Polsce i spotkania z Tuskiem.

SW

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj151 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka