Sandra Kubicka poprowadzi nowy program TVP. (fot. Instagram)
Sandra Kubicka poprowadzi nowy program TVP. (fot. Instagram)

Sandra Kubicka pastwiła się nad TVP. Już nie ma problemu, będzie gwiazdą show

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 8
Wiosną w serwisie TVP VOD zadebiutuje nowy program – "Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć". Poprowadzi go modelka związana z Aleksandrem Milwiw-Baronem – Sandra Kubicka, która w "Pytaniu na śniadanie" pochwaliła się swoją nową posadą. A jeszcze w ubiegłym roku modelka nie szczędziła słów krytyki na temat Telewizji Polskiej. Nie wyobrażała sobie pracy u państwowego nadawcy.

Kubicka poprowadzi program w TVP

Bohaterami nowego reality show będą pary, przygotowujące się do ślubu. Osoby te będą chciały sprawdzić, czy są gotowi na małżeństwo. To propozycja propozycja TVP do wiosennej ramówki. 

— Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ ten program jest o parach, które chcą sprawdzić, jak dobrze są dobrane. Poddaliśmy ich próbom, które i tak stanęłyby na drodze ich związków — powiedziała Sandra Kubicka w „Pytaniu na śniadanie”.

— To pierwszy taki program, który nie jest oparty na tylko emocjach typowych dla reality show, ale na planie są też eksperci i profesjonaliści — wyjaśnia Kubicka. Jak wyjawiła, uczestnicy show zamieszkali w luksusowej willi na Gran Canarii, bez dostępu do internetu i telefonów.

Program "Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć" swoją premierę będzie miał 16 marca na platformie streamingowej TVP VOD.

Kariera Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka – jak zauważa WP – w przeszłości nie współpracowała z telewizją. W 2019 roku wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". Modelka pracowała też m. in. dla marki ASOS, a jej zdjęcia publikowane były w wielu magazynach, np. na okładce "Playboya". 

Kubicka krytykowała TVP

Portal "Pomponik" przypomina, że w ubiegłym roku Sandra Kubicka nieprzychylnie wypowiadała się na temat Telewizji Polskiej.

— Trzeba być szczerym ze swoimi poglądami. Nie możemy też wszystkich szufladkować i wrzucać do jednego pudełka, że każda osoba, która tam pracuje, jest pro...no (...) Jeżeli tam pracujesz, to chyba świadomie podejmujesz tę decyzję. Są miejsca, do których nie pójdę i programy, w których nie będę uczestniczyć ze swoimi poglądami — mówiła w rozmowie plotkarskim serwisem. Przekonywała też wówczas, że "nie zawsze chodzi o pieniądze".

— Jeśli w coś nie wierzę i tego nie popieram, to nie zapłacisz mi pieniędzy, żebym to popierała — przekonywała modelka.

Związek z Baronem przyczynił się do decyzji modelki?

Portal Teleshow WP wskazuje, że wpływ na decyzję Kubickiej o podjęciu współpracy z Telewizją Polską mógł wywrzeć partner celebrytki, członek zespołu Afromental, Aleksander Milwiw-Baron. Artysta od lat bierze udział w różnych programach realizowanych przez TVP, m. in. "Bitwa na głosy" czy "The Voice of Poland", gdzie pojawiał się w roli jurora.

"Miłosne" reality show

TVP poprzez program "Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć" podąża za trendem innych stacji, w których ogromną popularnością cieszą się programy o tematyce relacji damsko-męskich i związków, zrealizowane w wakacyjnych lokalizacjach. Taki jest charakter m.in. emitowanego w Polsacie i TV4 "Love Island", prowadzonego przez Karolinę Gilon, czy "Hotel Paradise" (TVN7) z Klaudią El-Dursi w roli gospodarza.


RB

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj8 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura