fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Organizatorzy Futurist of The Year ogłosili konkurs. Można zgarnąć wejściówki

Redakcja Redakcja Nauka Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Już za 3 tygodnie, 9-11 kwietnia br. w Warszawie odbędzie się Kongres Futurist of The Year 2024. Organizatorzy ogłosili konkurs, w którym można zgarnąć wejściówki na wydarzenie i poznać ciekawych prelegentów. Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział?

Kongres Futurist of The Year. Największe tego typu wydarzenie w Polsce

Kongres Futurist of The Year 2024 jest największym w Europie futurologicznym wydarzeniem naukowym 2024 roku. Zgromadzi ono podczas trzydniowego wydarzenia światową czołówkę futurologów, naukowców i znakomitych mówców, którzy rozprawiać będą na temat przyszłości technologii, ekonomii i edukacji.

W wydarzeniu wezmą udział ciekawi goście. Sylwetkę jednego z nich można poznać w poniższym artykule:

Organizatorzy ogłaszają konkurs. Wejściówki do zgarnięcia

Wspomniany konkurs umożliwia każdemu chętnemu skierować pytanie do zgromadzonych prelegentów, a 30 najlepszych pytań ich autorzy będą mogli zadać osobiście podczas Kongresu FOTY 2024.

To doskonała szansa, by poznać, nawiązać bezpośrednią relację z prelegentami a jednocześnie uzyskać odpowiedź na nurtujące pytanie dotyczące przyszłości.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy wymyślić pytanie i przesłać je przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej organizatora: www.futuristoftheyear.com/o-kongresie/

Komisja konkursowa wybierze 30 pytań, które będą zadane bezpośrednio prelegentowi w dniach 9-11 kwietnia:
1.  podczas kongresu,
2.  lub na wykładzie w SGMK,
3.  lub osobiście podczas spotkania z prelegentem.

Szkoła Główna Mikołaja Kopernika przewiduje, że zaproszenie na kongres otrzyma maksymalnie 100 uczestników konkursu. To ostatnia szansa na unikalne doświadczenie i możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z światowej sławy naukowcami, futurologami i najlepszymi na świecie mówcami, którzy wystąpią na Kongresie naukowym Futurist of The Year 2024.

Termin zgłoszeń: Pytania należy przesyłać najpóźniej do 3 kwietnia 2024 r.

MB

Fot. Szkoła Główna Mikołaja Kopernika. Źródło: Facebook.com

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie