fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Bomba w siedzibie ABW? Były rzecznik koordynatora ds. służb alarmuje

Redakcja Redakcja Bezpieczeństwo Narodowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 19
"Niepokojące informacje z Warszawy. Ulica Rakowiecka zablokowana. Podobno w siedzibie ABW zarządzono alarm, trwa kontrola pirotechniczna" - napisał w mediach społecznościowych Stanisław Żaryn.

Z jego informacji wynika, że służby podjęły akcję przy ulicy Rakowieckiej. 

"Niepokojące informacje z Warszawy. Ulica Rakowiecka zablokowana. Podobno w siedzibie ABW zarządzono alarm, trwa kontrola pirotechniczna. Ktoś informować miał o podłożeniu ładunku. ABW sparaliżowana informacją o bombie? Niedobrze to wygląda" – pisze Żaryn.

Żaryn zwraca się do premiera i koordynatora ds. służb

Doradca prezydenta zwrócił się też do premiera i ministra koordynatora służb specjalnych.

"Panie Premierze Donaldzie Tusku, Panie Ministrze Tomaszu Siemoniaku, co się dzieje z polskimi służbami? Przestańcie zajmować się polowaniem na czarownice i weźcie się do pracy" - pisze Żaryn. 

Warszawski Transport Publiczny poinformował o zmianie organizacji ruchu. W związku z zablokowanym przejazdem ul. Rakowiecką na odcinku od ul. Puławskiej do Al. Niepodległości, autobusy linii 119, 167 i 168 skierowane zostały na trasę objazdową. Linie 119, 167, 168 w kierunku Rakowiecka Sanktuarium / Stare Bemowo / Woronicza:..- Puławska – Madalińskiego – Al. Niepodległości.

MD

Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo