149 obserwujących
7735 notek
20368k odsłon
860 odsłon

"Bądźmy w tym wyjątkowym czasie razem". Para prezydencka złożyła Polakom życzenia

Para prezydencka złożyła Polakom życzenia. fot. Twitter/Kancelaria  Prezydenta
Para prezydencka złożyła Polakom życzenia. fot. Twitter/Kancelaria Prezydenta
Wykop Skomentuj50

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy para prezydencka złożyła Polakom życzenia. Ciepłe słowa do rodaków skierowali również premier, przedstawiciele rządu oraz opozycji.

Na zamieszczonym w mediach społecznościowych nagraniu prezydent podkreśla, że Święta Wielkanocne to czas radości i nadziei, czas spędzany w gronie rodziny i najbliższych, czas, w którym chcemy być razem, by dzielić się dobrem i miłością.

– Z tej okazji chcemy życzyć Państwu wielu pogodnych i ciepłych chwil. Niech te dni upłyną Państwu w serdecznej atmosferze. Bądźmy w tym wyjątkowym, świątecznym czasie razem, okazując sobie życzliwość – mówi Agata Kornhauser-Duda. Para prezydencka apeluje, aby w tych szczególnych dniach nie zapominać o osobach samotnych i potrzebujących. – Niech w tych dniach na każdym kroku towarzyszą nam serdeczność i uśmiech – apelują.– Szczególne pozdrowienia do Polaków, którzy mieszkają z dala od Ojczyzny, i żołnierzy oraz funkcjonariuszy pełniących służbę na misjach – mówią. – Wszystkim naszym Rodakom w kraju i za granicą życzymy radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego – kończą swoje życzenia Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

Życzę wszystkim rodakom w kraju oraz Polakom przebywającym z dala od ojczyzny spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych - powiedział w nagraniu zamieszczonym na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

Na filmie - zamieszczonym na Twitterze Kancelarii Premiera - Mateusz Morawiecki jest gościem wielopokoleniowej rodziny przy świątecznym stole. Najpierw dziecięcy głos z tzw. offu przedstawia rządowe projekty należące do "nowej piątki" PiS. W dalszej części filmu premier składa życzenia świąteczne Polakom w kraju i za granicą.

"Życzę, żebyście spotkali się przy wielkanocnych stołach ze swoimi rodzinami. By nie brakło nikogo z Waszej rodziny przy wielkanocnym śniadaniu" - powiedziała wicepremier Beata Szydło. Wyraziła również nadzieję, że czas świąteczny będzie pełen radości, nadziei, szczęścia, czyli "właśnie taki, jaka jest Wielkanoc, która daje nadzieję i miłość".


Również liderzy partii opozycyjnych: Grzegorz Schetyna, Władysław Kosiniak-Kamysz i Katarzyna Lubnauer zamieścili na Twitterze życzenia świąteczne dla Polaków. Prezes PSL mówi o potrzebie odrodzenia się w naszej ojczyźnie nadziei, a szef PO podkreśla wyzwania, które stoją przed Polską.

- Idą ciepłe dni, niech będzie dużo słońca, niech słońce nam towarzyszy i optymizm. Chciałbym wam wszystkim życzyć, żebyście myśleli o wielkich wyzwaniach, które nas czekają. Ten rok będzie bardzo ważny. Wszystkiego dobrego na te święta. Spokojnych świąt – dodaje Grzegorz Schetyna.

- Dzisiaj jest potrzeba, żeby ta nadzieja odrodziła się też w każdym z nas, również w naszej ojczyźnie. Ja jestem przekonany i głęboko wierzę w to, że tak się stanie - mówi Władysław Kosiniak-Kamysz.

Jak podkreśla Katarzyna Lubnauer, Wielkanoc, podobnie jak Boże Narodzenie, to w naszym kraju chwile niezwykłe, kiedy można spotkać się z rodziną, spokojnie porozmawiać.


KJ, ja

Wykop Skomentuj50
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka