7 obserwujących
733 notki
101k odsłon
126 odsłon

Gdzieś w EU - szatański plan i diabelska ideologia ... /580

Wykop Skomentuj4

Jeżeli ten „nie szwedzki" potop imigracyjny nie zostanie powstrzymany biorąc pod uwagę żelazny fakt, że ekspansywny czynnik demograficzny ma się dobrze a wręcz rozkwita to niebawem granica dzieląca Islam od Chrześcijaństwa będzie przebiegać gdzieś pomiędzy zachodnimi granicami Polski. 

Szatański plan i diabelska ideologia ma tyle lat ile świat. I w myśl zamierzenia cywilizacje, rasy i religie zostaną wymieszane.

Na placu boju pozostanie izolowana siła robocza bez wyrazu i tożsmości. Rządzona i manipulowana przez wąską grupę finansowych rekinów.

Żadnej szansy na przebudzenie dla Zachodu już nie ma. Albowiem ponieważ, że Francuz z Niemcem i całą resztą towarzystwa mają dwóch śmiertelnych wrogów.

Pierwszy jest uchodźczym koniem trojańskim wpuszczonym do Europy przez panią Merkel. Drugim zaś jest sama Unia Europejska. Unia dziarsko maszerująca ku przepaści. Unia niereformowalna. Nie widzimy najmniejszych symptomów aby ten proces samozgładay ktoś próbował zatrzymać. By w ogóle mógł zatrzymać.

Gdyby nawet w najbardziej optymistycznym śnie krul Europy Donald Wspaniały wykręcił Rejtana to i tak na ten tychmiast zostanie jeszcze na leżąco rozdeptany przez ludy pędzące do tłustych krain z imieniem Mahometa na ustach.

Ale przecież wiemy doskonale, że optymistyczne sny nie mają z reguły nic wspólnego z realiami.

Zanim przeminie krótka chwila granica Kalifatu Europy będzie przebiegać gdzieś pomiędzy zachodnimi granicami Polski, Czech i Węgier. I tego się trzymajmy ...


Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale