PATRIOTYZM -"pro publico bono"
OTO JAK ZBADANY ZOSTAŁ WRAK Tu-154 PRZEZ ekipy "MAKdonaldów"!
8 obserwujących
93 notki
102k odsłony
439 odsłon

TVPubliczna? Oferta dla Polaków? Jak długo mamy za to płacić abonament?

MEDIA WOLNEGO NURTU Udostępniajcie ,bo nie wszyscy wiedzą gdzie szukać prawdy.
MEDIA WOLNEGO NURTU Udostępniajcie ,bo nie wszyscy wiedzą gdzie szukać prawdy.
Wykop Skomentuj12

 Telewizja Polska zwana dla zmylenia przeciwnika (o zgrozo Polaka) publiczną w skrócie TVP w swojej publicznej ofercie nie zawiera tego co Polacy chcą wiedzieć o naszych problemach, sprawach, historii...etc. Gdy widać że media opozycyjne wyłapują już nie "smaczki" z naszego życia a całe "kęsy mięcha" tj. rzeczy podstawowe dla informacji o stanie państwa, społeczeństwa czy nawet spraw lokalnych to pytanie aktualne jest: Po co mamy utrzymywać taki profil tej telewizji? Z jednej strony KRRiT karze TVTrwam za niestosowne komentowanie podpalenia słynnej całodobowo strzeżonej tęczy (W-wa pl.Zbawiciela) a z drugiej ta sama ekipa TVPolskojęzycznej eliminuje, nie finansuje lub nie emituje wielu filmów polskich, o Polsce ,o jej historii ...etc. Film Zalewskiego "Historia Roja" czeka na dokończenie mimo iż wpakowaliśmy w niego już środki publiczne. Kolejny film Krauzego  "Smoleńsk" nowy obecnie kręcony również niewygodny, nie wspierany, tępiony ..dalej ............."Inka",..i inne o niezłomnych ,no do jasnej cholery czy tylko mamy sponsorować abonamentami programy rechoczące z polityków,głupie kabarety,seriale dla debili tasiemcowe o tzw.życiu,rozrywkę typu"Tańce z gwiazdami na lodzie",itd?

Tylu dziennikarzy niepokornych zwolniono lub sami musieli odejść...skandal za skandalem. Tam pracują już chyba same "resortowe dzieci". Ostatni bastion to program "BLIŻEJ" Jana Pospieszalskiego. Można by tak pisać i pisać o tych absurdach w TVP.

Co najciekawsze ekipy od ściągania abonamentu mocno wzięły się do roboty ,bo mają pustki w kasie.Propagandę trzeba przecież z czegoś robić. Urabianie mózgów publiczną telewizją na publiczną skalę to podstawa przy zarządzaniu duszami. Wiem coś o determinacji tego aparatu przymusu  ,bo nie chcąc uczestniczyć w tej TV POowskiej hucpie przestałem płacić abonament myśląc naiwnie ,że skoro nie podpisywałem z nimi żadnej umowy to niech spadają. Nic bardziej mylnego .Odkopali jakiś mój stary świstek z dawnych lat (mały paragonik)i dowalili mi wszelkie doliczenia ,kary,. .itp na koniec zablokowali konto bankowe i cóż kolejny etap to straszenie komornicze .Jest u nich ostro. Nie patyczkują się .Obecnie już wszystko grzecznie byłem zmuszony uregulować po różnego rodzaju nieprzyjemnościach.

Po takich przejściach mam przemyślenia wobec władz TVP i jej ekip ,..KRRiT..itp. Otóż uważam że należy albo TVP całkowicie zlikwidować bo jest antypolska i powinna działać jak kolejna prywatna o takiej nazwie albo musi zostać zreformowana by była to telewizja prawdziwie polska dla pełnego programu a nie tylko serwująca wybiórczo jako tuba propagandowa-rządowa .Wiem że można wyrejestrować się i przerzucić wyłącznie na internet ale to jeszcze daleka przyszłość.

Zobacz galerię zdjęć:

POLSKA DLA POLAKÓW.    MEDIA POLSKIE CZY ANTYPOLSKIE ?
POLSKA DLA POLAKÓW.    MEDIA POLSKIE CZY ANTYPOLSKIE ?
Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale