Z życia zadowolonego emeryta.
Tak dobrze nigdy jeszcze nie było! Pracowałem jak Homer Simson i dzięki temu mam wysoką emeryturę,nawet 14 -ta się nie należy,ale nie narzekam!
1 obserwujący
63 notki
17k odsłon
  218   0

OZE nie daje rady?A takie śliczne,niemieckie!

Zielony Ład poszedł się j......ć?

 Dzięki Putinowi?

Olaf Scholz mówi o "czasowo ograniczonych środkach nadzwyczajnych, które nie powinny działać na koszt naszych celów klimatycznych". Niemcy naprawdę chcą wycofać się z energetyki węglowej najpóźniej do 2038 roku. - Tym, co nie może nam się przydarzyć, jest globalny powrót do energii opartej na źródłach kopalnych, a zwłaszcza na węglu kamiennym - ostrzega niemiecki kanclerz.

Patrząc jednak na aktualne dane, ten proces już się rozpoczął. Nigdy wcześniej nie zużyto do produkcji energii elektrycznej więcej węgla niż w ubiegłym roku. Według obliczeń Międzynarodowej Agencji Energetycznej (IEA) w 2022 roku na świecie wydobędzie się i zużyje więcej węgla kamiennego niż kiedykolwiek wcześniej i ten stan rzeczy utrzyma się także w najbliższych latach.


Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-wegiel-zamiast-gazu-niemcy-zmieniaja-kurs,nId,6201469#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Takie pytanko do Olafa mam,prywatne,gaz Putina to nie źródło kopalne?

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale