Z życia zadowolonego emeryta.
Tak dobrze nigdy jeszcze nie było! Pracowałem jak Homer Simson i dzięki temu mam wysoką emeryturę,nawet 14 -ta się nie należy,ale nie narzekam!
3 obserwujących
136 notek
49k odsłon
  303   1

Multi-kulti,ubogacenie,jak to nazwać?

Nie żyje jedna z dwóch nastolatek zaatakowanych przez nożownika w miejscowości Illerkirchberg na południu Niemiec. 14-latka zmarła w wyniku poważnych obrażeń po przewiezieniu do szpitala. Jak przekazuje portal dziennika "Welt", policja ujęła domniemanego sprawcę. Napastnik zaatakował w poniedziałek rano dwie nastolatki, które w tamtym momencie pokonywały drogę do szkoły.


Domniemany sprawca zbiegł do pobliskiego budynku służącego jako ośrodek dla uchodźców. Policjanci zatrzymali tam tego mężczyznę i dwie inne osoby. Nieznane są inne szczegóły dotyczące ataku ani motywów napastnika, nie wiadomo też, czy sprawca i jego ofiary znali się. - Śledztwo trwa - podkreślił rzecznik policji.

Czytaj więcej na  https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-niemcy-zmarla-jedna-z-dwoch-nastolatek-zaatakowanych-w-drodz,nId,6454130#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka