20 obserwujących
441 notek
282k odsłony
  175   0

Nasz wstyd jest większy niż wasz

Tak, to wy spłodziliście Nowaka.

Tak, to wy wysłaliście go na Ukrainę jako fachowca (sic!) który przy okazji Euro 2012 dopuścił do wycieku (według Forbesa) 5-ciu miliardów złotych i tym samym zamordowanie wielu firm polskich, które w blasku chwały Platformy Obywatelskiej, szczezły były przy całej aprobacie "demokratycznych " mediów.

Fachowiec Nowak pojechał na Ukrainę, jako zbawca z Unii Europejskiej, mityczny emisariusz Zachodu, remedium na korupcję z cywilizacyjnie lepszej Polski, do której statusu aspiruje Ukraina.

Przyjechał, złupił i wyjechał. Teraz Unię Europejską pokochają tam jak diabli a Polskę w szczególności. I wy, bredzący o tym, że Putin kąpie się w szampanie z powodu władzy PiS-u, przysłuchajcie się,teraz, dlaczego te szampany są otwierane i z jakiego powodu.

Ta sytuacja , to jest takki wstyd dla Polski, taka kompromitacja naszego kraju, taka kompromitacja naszego aktywnego udziału w projekcie wspólnej europy, że należałoby zapytać: Dlaczego, Platformo Obywatelska, stawiacie nas poza nawias UE!! Dlaczego Nowakiem budujecie "polexit:" ?

Ale, jak słyszę, bronicie Nowaka. Wy się go nie wstydzicie- wszak jest jednym z was.


A ja wstydzę się, bo to hańba, którą po przegranych wyborach, ponieśliście poza nasze granice, skoro w Polsce już nie można było.

Mój wstyd jest  tym większy im bardziej bronicie swego kamrata wbrew dobremu imieniu Rzeczypospolitej.


Jeszcze nikt tak was nie nazwał, więc zrobię to pierwszy w Polsce:

Rzeczywiście, jesteście gorszym sortem, wrzodem na ciele tych Polaków, którzy się za wasze przewały muszą tłumaczyć. zrobiliście absolutne wszystko, by na taką ocenę zasłużyć

Mnie jest wstyd, wam nie. Aż strach pomyśleć, że jest was aż dziesięć milionów.Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale