AE911truth.org AE911truth.org
362
BLOG

Dzień żydowskiego kolaboranta - konsultacje z Izraelem.

AE911truth.org AE911truth.org Polityka Obserwuj notkę 29

Ponieważ rząd PiS tonie w pomysłach jak chronić dobre imię Żydów i prezentować izraelską propagandę w Polsce, to może powstać wrażenie że po prostu nie wie co zrobić.

Nie wie, że powstała inicjatywa odwołania dyrektora Muzeum Auschwitz, już nie mówiąc o powstaniu takiej myśli w głowie Glińskiego - biegającego w jarmułce i zapuszczającego brodę, który szasta polskimi pieniędzmi na żydowską kulturę i historię.

Podsuwam więc pomysł, który ma szansę na zachwyt w Izraelu. Wprowadzenie Dnia Żydowskiego Kolaboranta.

Izrael uwielbia tropienie i ujawnianie winy ludzi, którzy są winni śmierci Żydów w holocauście. Warto by również wystąpić o zbudowanie pomnika w Tel-Awiwie - nie wolno pisać historii na nowo, trzeba się z nią zmierzyć.

Zupełnie przy okazji należy zlecić na każdym polskim wydziale historycznym napisanie prac magisterskich i doktorskich w tym temacie, napisanie scenariusza do filmu o żydowskich zdrajcach Polski z 1939 roku itd. itp. aż do 1956, na początek. Można też skorzystać z materiałów już obecnych w internecie i opublikować je na stronie - PolishJewsHistory.eu.

Mamy tak radosną okazję do unurzania się w pomijanej prawdzie, stańmy u boku naszych żydowskich braci i walczmy o tę Prawdę.

Jest nadzieja, że PiS będzie umiał uchwalić taką ustawę po zatwierdzeniu jej przez panią Azari. Inaczej niż budząca tak głębokie kontrowersje ustawa - Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów.

Nasi przyjaciele z Izraela nie śpią i walczą o Prawdę dzień i noc, może i polski rząd spróbuje ?

„Jerusalem Post” za kontynuacją wycieczek izraelskich uczniów do Polski. „Powinni zobaczyć jak naziści i Polacy niszczyli społeczność żydowską”

https://wpolityce.pl/polityka/380733-jerusalem-post-za-kontynuacja-wycieczek-izraelskich-uczniow-do-polski-powinni-zobaczyc-jak-nazisci-i-polacy-niszczyli-spolecznosc-zydowska

Jakże głęboka myśl jest zawarta w tym tytule - "Naziści". Wiadomo, że to nie byli Niemcy, ale także 150 tysięcy Hitler's Jewish Soldiers, więc nie można oczerniać narodu niemieckiego. Tę prawdę już Żydzi zrozumieli, jest nadzieją, że i obraz żydowskiego kolaboranta opisywany przez żydowskich historyków też przedostanie się w końcu do umysłów łaknącej prawdy młodzieży żydowskiej.



W KL Auschwitz Żydów prowadzono pod lufami polskich żołnierzy – takie brednie opowiadała uczestniczka protestu w Tel Awiwie

https://www.magnapolonia.org/w-kl-auschwitz-zydow-prowadzono-pod-lufami-polskich-zolnierzy-takie-brednie-opowiadala-uczestniczka-protestu-w-tel-awiwie/


Polscy obywatele zastępują kapitulancki rząd PiS.


Janusz Sujecki odesłał ambasador Izraela dyplom uznania za „zasługi dla ochrony zabytków kultury żydowskiej w Polsce”

https://www.magnapolonia.org/janusz-sujecki-odeslal-ambasador-izraela-dyplom-uznania-za-zaslugi-dla-ochrony-zabytkow-kultury-zydowskiej-w-polsce/




Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (29)

Inne tematy w dziale Polityka