Krzysztof Rogalski Krzysztof Rogalski
856
BLOG

Do czego zobowiązuje Pakt Fiskalny? Ano, do niczego

Krzysztof Rogalski Krzysztof Rogalski Polityka Obserwuj notkę 38

Cytuję verbatim z tekstu:

"[...] ODNOTOWUJĄC RÓWNIEŻ,

że Republika Bułgarii, Królestwo Danii, Republika Łotewska, Republika Litewska, Węgry, Rzeczpospolita Polska, Rumunia i Królestwo Szwecji są Umawiającymi się Stronami, które jako państwa członkowskie Unii Europejskiej, są w dniu podpisania niniejszego Traktatu objęte derogacją dotyczącą uczestnictwa w jednej walucie i dopóki ta derogacja nie zostanie uchylona mogą być związane tylko tymi postanowieniami tytułów III i IV  niniejszego Traktatu, którymi pragną być związane, co oświadczają w momencie złożenia dokumentu ratyfikacyjnego lub w terminie późniejszym;[...]

 

czyli problem zrobi się dopiero w momencie przyjęcia wspólnej waluty... Typowe blablanie brukselskie. Tylko po co w ogóle przyjmować takie knotki, nie ma ważniejszych spraw w kraju?

 

Krzysztof Rogalski

Widzę, że trzeba jaśniej napisać 1. Dyletant to nie to samo co ignorant. Tylko ignorant tego nie wie. 2. Ponieważ podpisuję się imieniem i nazwiskiem, jestem TY tylko dla tych, którzy mnie znają z realu. 3. Pewnie, że banuję, również zdalnie. Nie ze wszystkimi chcę rozmawiać. 4. Stosuję maść na trolle, więc niech notoryczni zadymiarze nie będą zdziwieni, ze drzwi zamknięte.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka