Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
66 obserwujących
1354 notki
1186k odsłon
2833 odsłony

Zamach Smoleński – 10.04.2010 ŚMIERTELNIE POWAŻNA SPRAWA DLA PO

Wykop Skomentuj1

  

   Zamach Smoleński – 10.04.2010 ŚMIERTELNIE POWAŻNA SPRAWA DLA POKOJU.


 

Prośba do Administratora:  to nie jest artykuł prześmiewczy – to bardzo poważna SPRAWA abyśmy byli jej świadomi.

Czas na bardzo poważną dyskusję.

Zagadki Smoleńskie Anity Gargas – z albumu Gazety Polskiej i inne a konflikt Globalny na Świecie.

http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/576

 

Hugon Hajducki

 

Świątynia jerozolimska 
a czasy ostateczne

 

Czerwona jałówka (o maści czerwonej) zrodzona w Izraelu i 13 młodzieńców synów ORTODOKSYJNYCH ŻYDÓW, którzy nie spotkali się w swoim młodym życiu z chorobą, umieraniem i śmiercią Bliskich ma decydować o Losach Świata – o Wojnie i Pokoju na Bliskim Wschodzie.

Mają jałówkę zabić rytualnie i spalić jak żertwo dla Jahwe.

Czy to koszmarny SEN. Nie to PRAWDA – wojna ze Światem muzułmańskim nie unikniona?!

 

Obszar Białorusi i Smoleński był dnia 10 kwietnia 2010 roku pod ścisłym nadzorem i obserwacją satelitarną TUTAJ obraz satelitarny z platformy Republiki Federalnej Niemiec RapidEye.

 

Adam Lipiński z PiSu z Adamem Michnikiem GW łapka w łapkę. Podziały są pozorne.

 

Chodzi o przygotowanie warunków na zamieszkanie na terenie Rzeczypospolitej dla milionów Żydów ewakuowanych z Izraela w przypadku wybuchu konfliktu z Iranem posiadającym broń atamową za którym stoją Chiny.

 

Problem ZAGROŻENIA Izreala z  Iraku wymyśloną bronią masowego rażenia z naszym udziałem dał się rozwiązać. ŚMIERĆ TAM w wyniku nie tylko działań wojennych Sprzymierzonych ale i wojny domowej od marca 2003 do czerwca 2006 śmierć poniosło 655 tysięcy Osób w większości cywilów - PONIOSŁO KILKASET TYSIĘCY Irakijczyków.

 

Ciocia Merkel z Premierem Miedwiediewem : Wpierod nie na „Giermańca” a z Giermańcem : Anschluss Rzeczypospolitej pod Zarząd Starszych Braci w Wierze. Polacy - Oni sami nie potrafią się rządzić bez POMOCY Starszych Braci w Wierze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak zostanie rozwiązany konflikt na Bliskim Wschodzie.

 

Ponad Bilion długu zł PLN  dla Wierzycieli wystarczy aby nie jedno nabyć na własność zgodnie z literą Prawa Międzynarodowego. Może na początku Parki Narodowe od Puszczy Białowieskiej poczynając?. Albo Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie przekonsekrowana na Świątynię Salomona! Wszystko w Imię Wiary?

 

 

 

http://foto-kronika.pl/?p=152

 

Miała być wotum za uchwalenie Konstytucji 3 maja 1791 r.


 

W Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego, na Ujazdowie, stoi budowla zwana “Świątynią Opatrzności” – pierwsza próba wykonania postanowienia Sejmu Czteroletniego.

Świątynia „Jerozolimska” w Warszawie – alternatywa.

 

http://biznes.trojmiasto.pl/Gdanskie-Doraco-i-kopula-Swiatyni-Opatrznosci-Bozej-n68388.html

 

 

podziel się na Facebooku dodaj kanał RSS prześlij artykuł drukuj artykuł 

Wybrana mała czcionka

Gdańskie Doraco i kopuła Świątyni Opatrzności Bożej

 

fot. archiwum Centrum Opatrzności Bożej

Do obłożenia kopuły świątyni wykorzystano ponad 30 ton miedzi.

Zakończenie budowy kopuły i pokrycie jej miedzią, to jeden z najważniejszych etapów budowy Centrum Opatrzności Bożej - stwierdził ostatnio metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz, podczas uroczystości z okazji zakończenia kolejnego etapu budowy. Pewnie jednak mało kto wie w Trójmieście, że udział w tej budowie miała... gdańska Korporacja Budowlana Doraco, która była odpowiedzialna za pokrycie kopuły miedzią.

 

fot. archiwum Centrum Opatrzności Bożej

Miedź to bardzo wymagający materiał. KB Doraco musiała szukać fachowców, którzy byli w stanie wykonać to zadanie.


- To zadanie było dla nas bardzo ciekawym doświadczeniem inżynierskim i dużym wyzwaniem. W Polsce realizuje się niewiele tak dużych projektów z użyciem miedzi, a to jest bardzo wymagający materiał. Musieliśmy szukać fachowców, właściwie rzemieślników, którzy byli w stanie wykonać to zadanie, a ich nie ma zbyt wielu - mówi Andżelika Cieślowska, prezes zarządu KB Doraco. - Cieszymy się, że tak prestiżową realizację możemy wpisać w nasze portfolio. Mamy też nadzieję na kolejne zlecenia przy budowie Świątyni Opatrzności Bożej. 

Budowa kopuły Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (część Centrum Opatrzności Bożej) rozpoczęła się w 2009 roku i była podzielona na kilka etapów. Ostatnim było obłożenie kopuły płatami miedzi - prace te rozpoczęły się w czerwcu 2012 r. Do tego celu wykorzystano ponad 30 ton miedzi.Pierwotnie planowano obłożenie dachu blachą tytanowo-cynkową lub ze stali nierdzewnej, jednak o wyborze miedzi zadecydowała trwałość materiału. Dach kopuły nie będzie więc świecić złocistym blaskiem, a zostanie pokryty zieloną patyną.

KB Doraco działa na rynku od 1991 roku. Ma na swoim koncie bardzo wiele ciekawych realizacji. Firma budowała m.in. Centrum Hurtowe Renk, budynek biblioteki głównej Uniwersytetu Gdańskiego, budynek Wydziału ETI na Politechnice Gdańskiej, terminal pasażerski T-2 na gdańskim lotnisku, centrum targowe Amber Expo czy wreszcie realizowała gruntowną modernizację dawnego biurowca Stoczni Gdynia, nazywanego przez stoczniowców "Akwarium", dla Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obecnie firma m.in. modernizuje i rozbudowuje nową siedzibę Fundacji na rzecz Nauki Polskiej w Warszawie, buduje falochron dla gazoportu w Świnoujściu, rewitalizuje Kanał Elbląski, a także prowadzi prace hydrotechniczne przy ujściu Wisły.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale