Jeśli wszyscy polscy "fachowcy" wypowiadają się, że już wszystko zabrano i wiadomo jaki jest przebieg wydarzeń katastrofy...to mam jedno pytanie...po cholerę ruskim ten wrak? Co oni w nim chcą jeszcze odkryć? Czyli jeszcze nie zakończone śledztwo, to o jakim przebiegu możemy mówić, co ten Miller może wiedzieć? I jakim specjalistom oddano śledztwo, czy w Polsce ci specjaliści na co dzień zajmują się katastrofami lotniczymi? Jacy to spcjaliści, chyba od awionetek i samochodów....
465
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze (3)