Słysząc oburzenie zachodnich, prominentnych polityków na traktowanie p.Tymoszenko oraz nawoływania do bojkotu ME 2012 na Ukrainie, to zastanawiam się dlaczego tak nie reagują na zamknięcie p. Chodorkowskiego w Rosji. Tak samo skazani są za defraudację państwowych pieniędzy, a jeśli nie to są skazani politycznie. Jeśli tak, to powinno się ich traktować jednakowo...a jakoś o bojkocie Olimpiady w Soczi nie słyszałem. Dlaczego, bo nie słychać o siniakach Chodorkowskiego? A może politycy UE są na usługach niejakiego Plutina? A może po prostu też mają umaczane paluchy w brudnych interesach i boją się , aby następująca po nich władza nie potraktowała ich tak jak Tymoszenko...? Albo równe traktowanie, albo cisza...
355
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze (3)