Szefostwo TVP wyszło z inicjatywą, aby telewidzowie zgłaszali czego spodziewają się po państwowych stacjach. Już kiedyś pisałem, że wystarczyłoby gdyby przejrzeli ramówkę czeskiej TV. Jeśli jednak o mnie chodzi to brakuje mi tego co wczoraj prezentowała przez 2h radiowa Trójka a raczej red. Reszczyński w audycji "Trójka na poważnie".
Razem z gościem p. Aliną Czerniakowską prezentowali najlepszą stronę patriotyzmu, świetnie przedstawiali historię, wyciągali z zapomnienia lub ukrycia postacie, które powinny być przykładem prawdziwego Polaka dla nowych pokoleń ( Skalski, Garliński,Zawodny, Leonowicz), a także nazywali po imieniu plugastwa polskich warstw społecznych (Humer, UBecja, prokuratura i współczesna cenzura!). Prezentowali niespotykane w najlepszym czasie antenowym utwory, opowiadali o filmach, które ciągle są pułkownikami!!!! I nie zapominali o kresach, prawdziwych kresach za wschodnią granicą, w których jeszcze pełno opuszczonych Polaków...Mówiono o odmiennym traktowaniu mniejszości w Polsce, a inaczej na Litwie czy w Niemczech...Niestety ten program jest już tylko raz...w miesiącu...
A ja w TVP tylko tyle bym chciał, NOWEJ POLSKI!
Niestety nasze elyty ciągle nas karmią czterema pancernymi i Klossem, robią z nas idiotów prostymi teleturniejami i telenowelami....



Komentarze
Pokaż komentarze