nie wiem co Pan napisał do Obamy, ale z odpowiedzi jest Pan bardzo zadowolony...mam tylko pytanie co nam z osobistego listu do Pana? To, że fragment nam Pan odczyta przed kamerami, a potem sobie powiesi na ścianie, aby chwalić się wnukam?!
Prezydent Obama powinien to powiedzieć na wizji w czasie największej oglądalności, aby to dotarło do milionów Amerykanów, a nie do nas!!!!!!!! My wiemy, że się przejęzyczył!!!!! ONI nie!!!!
A utówr Kultu "Polska" powinien być hymnem na EURO2012...


Komentarze
Pokaż komentarze (1)