Jak zareagować na ewentualny przemarsz przez naszą stolicę Rosjan świętujących rosyjskie święto? Jeśli do tego dojdzie, (a nie powinno) Polacy powinni na drodze przemarszu w ciszy stać z transparentami typu Katyń, Ribbentrop-Mołotow, Stalin=Hitler,Czeczenia, Litwinienko, Gruzja...Sport sportem, demonstracje polityczno - patriotyczne demonstracjami...



Komentarze
Pokaż komentarze (16)