20 obserwujących
873 notki
1383k odsłony
1261 odsłon

Równoczesny atak na budowę CPK i przekop Mierzei Wiślanej prowadzi Rosja Niemcy oraz...PO

Wykop Skomentuj27

image

Znamienne, że równoczesny atak na budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego i przekop Mierzei Wiślanej prowadzi Rosja, Niemcy, oraz... Platforma Obywatelska. Normalnie trzech nowych zaborców nam się objawiło i postanowili mieszać w polskiej gospodarce.


Przypomnijmy co powiedział podczas wtorkowych obchodów 30. rocznicy wyborów z 4 czerwca 1989 r. Donald Tusk. – Musimy odnaleźć w sobie gotowość, także w najbliższych miesiącach, nie tylko do odwagi, nie tylko do determinacji, ale także do dobrych pomysłów i do sensownych zdroworozsądkowych zasad  (ale jakich pomysłów i zasad, już nie powiedział).


Czego nie dopowiedział sam szef, wyłuszczyła jego podwładna: – Chce się nam mówić jak mamy żyć, z kim mamy żyć, czym mamy podróżować, jak mamy jeździć, czy budujemy Centralny Port Lotniczy, czy przekopujemy Mierzeję. To po prostu bzdurne pomysły –  stwierdziła podczas gdańskich obchodów 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów komisarz Unii Europejskiej ds. Rynku Wewnętrznego i Usług Elżbieta Bieńkowska w kontekście zapowiadanych przez rząd inwestycji. Tak jednym głosem z Rosją i Niemcami? Czy to na pewno jeszcze polscy politycy?

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka