13 obserwujących
705 notek
947k odsłon
276 odsłon

Pomóżmy mu/jej być sławnym, czy udźwignie to brzemię? Czy o nich właśnie mówił Jażdżewski?

Wykop Skomentuj2

image

Takie coś walczyło wczoraj pod patronatem prezydenta Rafała Trzaskowskiego na ulicach w Warszawie  o tolerancję. Nie piszę takie coś, aby toto obrazić, ale po kilkukrotnym obejrzeniu filmu, a tym bardziej usłyszeniu barwy głosu nie jestem w stanie stwierdzić jakiej jest płci, więc wolę nie ryzykować. W pierwszym momencie byłem nawet pewien, że to facet/chłopiec, bo łatwiej uwierzyć, że to mógł ON powiedzieć (dziewczyny są z reguły delikatniejsze), ale z czasem nabrałem wątpliwości. To może być przedstawicielka z tych "nurzających się w błocie" na festiwalu Owsiaka według zasady "róbta co chceta". Ona by mogła.

Ale czy to tych "nurzających się w błocie" miał na myśli Jażdżewski (którego zafundował nam Tusk przed swoim wystąpieniem na UW), kiedy mówił o świniach nurzających się w błocie? Może chciał dobrze, a to myśmy nie zrozumieli?  W wypowiedzianych słowach mieliśmy najlepszy przykład tolerancji tego środowiska, które o tolerancję tak usilnie walczy.

- Czekam, aż wszystkie, za przeproszeniem, możecie wymazać, stare ku**y wymrą, głosujące na PiS, i w końcu władza w kraju trafi w normalne ręce - tak to brzmiało. Bez żadnych ogródek. Jakie to są te normalne ręce, możemy się tylko domyślać. Zastanawiam się, czy to nie poczucie anonimowości wyzwala takie barbarzyńskie instynkty i zachowania? Pozwólmy więc stać się temu czemuś sławnym na całą Polskę. Zakładam, że nie wyprze się tych, tak dokładnie wyartykułowanych poglądów, nawet gdy usłyszą je znajomi i sąsiedzi.

Poznajmy publicznie rodziców, którzy na pewno są dumni z wychowania swego nowoczesnego i wyzwolonego  potomstwa, bo to w zasadzie ich zasługa. Zobaczmy, czy wspólnie udźwigną to brzemię sławy, która ich dotknęła i czy do końca nie wyprą się tych tolerancyjnych poglądów i zachowań. Zróbmy to dla ich dobra, aby inni mogli się w czas zastanowić, czy o taką tolerancję też im chodzi?

Skoro jesteśmy dla nich tylko starymi k...ami, pijakami, patologią, ciemnogrodem, itp. , to co w końcu mamy do stracenia?

Tu do odsłuchania:

https://niezalezna.pl/274972-pokaz-nienawisci-na-paradzie-rownosci-czekam-az-stare-ky-w-koncu-wymra-glosujace-na-pis#komentarze

Pytanie, czy Salon24 się odważy i upubliczni te pytania, czy zachowa się, jak Interia względem Ziemkiewicza, bo nowomowa, bo poprawność polityczna, bo nowoczesność, albo ciemnogród? Poczekamy, zobaczymy. Tym z błota spieszy się coraz bardziej.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo