21 obserwujących
842 notki
1326k odsłon
34194 odsłony

Największy przekręt tej dekady, nawet do Niemców zaczyna to w końcu docierać.

Wykop Skomentuj91

image

Minister spraw wewnętrznych Niemiec Horst Seehofer

Niektórzy wiedzieli to od dawna, że tzw. zjawisko migracyjne związane z uchodźcami, to jedna wielka ściema, czyli inżynieria polityczna napędzana miliardami Georga Sorosa, mająca na celu manipulację europejskim społeczeństwem.  Głównymi beneficjentami tego procederu są mafie przemytnicze i rzesze byczków z Afryki i bliskiego Wschodu pasożytujące na zakompleksiałych Europejczykach. Co ciekawe, prym w tym "formowaniu"  Europy i przygotowywaniu podłoża dla nowego osadnictwa wiodą nowe ruchy ideologiczne, jak chociażby LGBT, nie zdając sobie sprawy, że zachowują się niczym karpie w kwestii Wigilii, inaczej mówiąc oni pierwsi pójdą na wigilijny stół. Tak stanowi bowiem Islam, który próbują wprowadzić w miejsce znienawidzonego przez siebie Chrześcijaństwa.


Niemcy mając jakieś szczególne poczucie winy, skądinąd słuszne, postanowili być bardziej humanitarni, niż pozostała cześć Europy. Angela Merkel otworzyła niemieckie drzwi na oścież dla nowych osadników, ale wkrótce okazało się, że nawet ona  przeliczyła się w rachunkach i niebawem chciała podzielić się z resztą Europy swoimi gośćmi. Trzeźwa postawa krajów Europy Wschodniej najpierw wywołała tarcia wewnątrz Unii, aż w końcu dotarło i do samych Niemców,  że nie tedy droga. Kolejne negatywne zjawiska potwierdzają tylko tą diagnozę.


Minister spraw wewnętrznych Niemiec Horst Seehofer zagroził odbieraniem statusu uchodźcy i deportacjami migrantom, którzy jeżdżą na urlop do Syrii. "Udzielanie takim osobom ochrony międzynarodowej nie ma uzasadnienia" - oświadczył polityk bawarskiej CSU. "Ktoś, kto jako syryjski uchodźca regularnie jeździ na wczasy do Syrii, nie może na serio twierdzić, że grozi mu tam prześladowanie. Musimy takim osobom odbierać status uchodźcy" - oznajmił Seehofer. Według "Bilda", wczasy w Syrii to wśród pochodzących z tego kraju migrantów zjawisko masowe.


"Przybyli do Niemiec, bo musieli uciekać przed wojną, terrorem i prześladowaniami. Wielu ryzykowało przy tym życie. To niepojęte, że uchodźcy jeżdżą teraz do Syrii na wczasy i w odwiedziny do krewnych" - oburza się niemiecki tabloid, który ustalił, że w Niemczech prosperują biura specjalizujące się w oferowaniu tego typu podróży. Pamiętają tylko o tym, aby wrócić na czas i odebrać należne im w Niemczech zasiłki. A ktoś nam próbował wcześniej tłumaczyć, że Niemcy to taki mądry i praktyczny naród, z którego powinniśmy brać przykład. Czy na pewno?

https://fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-msw-ostrzega-migrantow-ktorzy-jezdza-na-urlop-do-syri,nId,3155378

Wykop Skomentuj91
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka