56 obserwujących
878 notek
671k odsłon
  1530   0

Stacja, która jest nieetyczna, zarzuca nieetyczność

Ja żadną wielbicielką Rutkowskiego (bo nie można być wielbicielką byłego ZOMOwca) nie jestem ale robić z faceta szmatę, ciągnąć go za pędzącym pociągiem od kilku dni, to jest obrzydliwe. Lincz wykonuje WSI24 oraz pani Kolenda-Zaleska na Rutkowskim, a nie Rutkowskiego na babce, która prawdopodobnie zabiła swojego dzieciaka.

Policja woziłaby się z tą sprawą pewnie z pół roku albo dłużej, następnie sprawa by została umorzona, a za 20 lat, jakby ktoś z nas dożył, to by w TV zobaczył symulację jej wyglądu po 20 latach. I by dziennikarz powiedział, tak by wyglądała Magda dzisiaj, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Pan Sokołowski, z siwymi włosami, i z laseczką (taką drewnianą albo z WSI) będąc nadal rzecznikiem policji (gdzie oni znajdą większego wodolejcę?) mówiłby, że policja zrobiła wszystko co w ich mocy, żeby dziecko odnaleźć.

Nie ironizując, oni otrzymali informację, że to dziecko gdzieś jest martwe, i przez wiele dni nie byli zdolni, żeby to dziecko znaleźć, kapujecie? bo co? bo móz? wiatr im wiał w oczy? śnieg spadł? Polska policja nie wyraża zgody na to, żeby na stadionie narodowym odbył się mecz, bo.. właśnie, bo co? co się boją, bo są nieudolni, bo nie mają kondycji, i ciężko byłoby im spierdalać w razie jakieś wojny? bo co? Polska policja, która w innych sytuacjach pałuje ludzi, jak zomowcy, bez zastanowienia, kopie w cywilu niewinnych ludzi, nie umie wyłapać kilkudziesięciu Gebelsów, o których wiedzą, że jadą na zadymę w dniu polskiego święta narodowego, ONI śmią mówić o etyce, o tym, że trzeba mieć szacunek do ludzi? Pan Sokołowski jest jednym z najzdolniejszych wodolejców jakich ta umęczona ziemia nosi.  To jest właśnie polskie państwo, które nie potrafi sobie poradzić w najprostszych sprawach. Tam jest chyba nabór negatywny, jak masz niskie IQ wówczas masz duże szanse na zatrudnienie.

I z drugiej strony, stacja, której założyciel ma nogi ze starych służb, ta stacja, która linczowała Lecha Kaczyńskiego, Jarosława Kaczyńskiego, która dzień w dzień napuszcza jednych na drugich, i wznieca nienawiść, ta stacja, która brała udział w podsłuchu Lipińskiego, ramię ramię z ubraną jak dziewica Renatą Beger, ta stacja, która przekazywała fałszywki w sprawie katastrofy smoleńskiej, ta stacja która razem z Rutkowskim robiła "detektywa" i właśnie nagrywała podobne "przesłuchania" wiem bo ten cykl akurat oglądałam, ta stacja ustami Kolendy-Zaleskiej mówi o linczu na kobiecie. Mówi, że porzucił Klientkę, w sensie ja zdradził lub wystawił. Acha, to znaczy, że Rutkowski miał zwyczajnie ukryć przed policją, że to ona zrobiła, że dziecko nie zostało uprowadzone?

To jest szaleństwo, ja się zastanawiam co trzeba mieć w głowie, żeby to szaleństwo uznawać za realny świat, za prawdę, za właściwie, itd

I na koniec.

Czy gdyby Wam upadło w domu dziecko, to byście to dziecko zakopali w jakimś śmietniku, wyszli na dwór, upozorowalibyście napad, zatrudnilki detektywa, i płakali do kamery? Podobno jeszcze ta kobieta i jej mąż w międzyczasie skoczyli sobie razem do kina. Nie wiem czy to jest prawda ale jeśli jest, to to jest obłęd.

Lubię to! Skomentuj32 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale