2 obserwujących
54 notki
15k odsłon
103 odsłony

Opozycja nie może się zgodzić na łamanie kompromisu w "kompromisie" Dudy

Wykop Skomentuj7

    Kaczy kompromis który wielokrotnie był już przez prezesa przedstawiany, najpierw się zabiera wszystko a potem łaskawie się zgadza aby trochę oddać.

    "Kompromis" Dudy jest złamaniem kompromisu jaki był w Polsce od prawie trzech dekad, czyli jest to zerwanie równowagi jaka na podstawie tego kompromisu panowała. Po za tym śmiesznie to brzmi kiedy kucharka prezesa mówi że wady płodu nie mogą być przyczynom aborcji, a później rządzący uchwalą ustawę dopuszczającą aborcje ze względu na wady płodu ale nie jest to pierwsza wydmuszka pis i zapewne nie ostatnia.

   Jeżeli pis uchwali taki projekt to jego sprawa, być może uspokoiło by to trochę sytuacje w tych trudnych czasach ale opozycja nie może się zgodzić na łamanie kompromisu który był, ponieważ to będzie zdrada ich wyborców. Jeżeli teraz zgodzimy się na ten kaczy kompromis, to za chwilę kucharka prezesa zabroni antykoncepcji żeby potem łaskawie dopuścić jedynie prezerwatywy. Potem zapewne zostanie zakazana masturbacja a skończy się tym że kobiety w Polsce nie będą mogły nosić miniówek i chodzić na plażę się opalać.

     Pis złamał kompromis i nie wolno teraz pozwolić sobie wcisnąć kaczego kompromisu.


K...a ile wojska przed sejmem? Czy żołnierze będą bronić swoje matki, żony, córki czy może będą woleć umierać za prezesa?

https://twitter.com/i/status/1322150223754440705

https://www.facebook.com/100000809442612/videos/3445475768822704/


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale