2 obserwujących
83 notki
24k odsłony
  704   0

W walce z covid może bezkarnie znikać setki milionów ale nie wolno szczepić artystów.

    Dzisiaj Minister Zdrowia Niedzielski nałożył kare 250 tys zł na WUM za zaszczepienie po za kolejnością 18 artystów. Nie pytajcie mnie na jakiej podstawie i jakim prawem urzędnik nakłada tak drakońskie kary, bo żyjemy w Kraju gdzie nie ważne co zrobiłeś ale ważne jest czy jesteś partii potrzebny (to jesteś niewinny) czy może partii wadzisz i wtedy jesteś winny.

     Pis się zabezpieczył i wprowadził bezkarność dla urzędników którzy w walce z covid dopuścili się niegospodarności. I tak zniknęło 70 milionów na respiratory widmo czy też zniknęło 70 milionów na wybory widmo i wiele, wiele innych przekrętów na setki milionów ale zaszczepienie 18 osób po za kolejnością jest już karalne 250 tysiącami kary i to bez rzetelnego śledztwa a o jakimś procesie sądowym gdzie to sędzia wydaje wyrok nie ma tu mowy.

    Podoba mi się stwierdzenie że aby ukryć istniejące afery to zaczyna się kreowanie i wyjaśnianie afery nieistniejącej.

    Inny przykład? Proszę bardzo: Czarnecki ujawnił propozycje korupcyjną i ten kto składał propozycje korupcji chodzi na wolności i nikt go o nic nie oskarża (ma plecy w partii) a ten który korupcje ujawnił ściga się za sprzedaż papierów getback, chociaż innym którzy też sprzedawali te papiery nie stawia się żadnych zarzutów.

    Powinniśmy zacząć się szczepić a są szczepionki w magazynach i nie ma planu jak je zużyć. Pierwsze tłumaczenia że były święta i nowy rok. Już kilka tygodni temu dobrze wiedzieli że szczepionki przyjdą w ostatnim tygodniu grudnia ale zaskoczyło ich że Wigilia była 24 grudnia a nowy rok 1 stycznia bo nikt im o tym nie powiedział. Można było się przygotować ale niech im będzie, ludzie chcą odpocząć. Wczoraj był już 4 stycznia i szczepienia powinny ruszyć z kopyta i zacząć się masowe szczepienia. Ponieważ nic takiego się nie stało i szczepienia leżą, to zamiast się tłumaczyć czemu jesteśmy nieprzygotowani, zaczyna się nakładanie kar na tych którzy zaszczepili o 18 osób za dużo.

    Powoływanie komisji śledczych, śledztwa prokuratorskie, ogromne kary bo zaszczepiło się 18 artystów szczepionką którą większość Polaków zaszczepić się nie chce to pokazuje nasze Polskie paranoje, oczywiście gdzie indziej znikają setki milionów i tam niema żadnego z tym problemu, to dla swoich.

    Rząd zamiast zachęcać do szczepień robi wszystko aby do szczepień zniechęcić. Na miejscu WUM jak i innych ośrodków które chciały brać udział w szczepieniach to bym się wycofał, po co ryzykować że popadnie się w ogromne kłopoty bo ukuje się tego kogo partia nie lubi i stanie się wrogiem ludu którego wszyscy znienawidzą, lepiej trzymać się od tego z daleka. Jak cię ktoś będzie pytał czy chcesz przyjąć szczepionkę to lepiej odmówić aniżeli później jak partia będzie mieć kłopoty to zrobi z ciebie złodzieja.

    I oto tu chodzi, że partia nie umie zorganizować szczepień to chce społeczeństwo do szczepień zniechęcić i robi to skutecznie.

Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale