Jambalaya
najpiekniejszy blog świata
29 obserwujących
791 notek
307k odsłon
611 odsłon

wywieziemy ten rząd na taczkach !

Wykop Skomentuj73

"Do wyroku Trybunału Konstytucyjnego odniósł się adwokat Jerzy Kwaśniewski, Prezes Instytutu Ordo Iuris: „Polska podnosi standard ochrony praw człowieka, praw dzieci niepełnosprawnych. Przyszedł czas, aby powiedzieć jasno: aborcja nie pasuje do XXI wieku, nawet wbrew wygodzie innych ludzi. To orzeczenie ma moc konstytucyjną to znaczy, że ma moc wyższą niż ustawa. W praktyce oznacza to, że aby kiedykolwiek w Polsce przywrócić dyskryminację dzieci chorych, żeby przywrócić aborcyjną procedurę legalną w świetle prawa, należy zgromadzić 2/3 głosów w parlamencie, aby dokonać zmiany ustawy zasadniczej”".  


image

Choroba wściekłych k...obiet dotarła pod polskie kościoły.  Na zdjęciu drzwi do kościoła Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. W tym kościele gen. Haller leżał krzyżem pod obrazem Matki Boskiej w przeddzień Bitwy Warszawskiej  i stał się Cud nad Wisła. Później Kościół ucierpiał w 1939 i w 1944 roku. Wysadzony przez Niemców nie obrócił się w gruzy i przetrwał.

image

Odbudowany po wojnie w cudowny sposób zachował wieże  i dawna sylwetkę i jak mówią dobrze poinformowani Warszawiacy i Warszawianki, ten cud zawdzięcza nie komu innemu, tylko Bierutowi, który nie wyraził zgody na dopasowanie bryły kościoła do budującego się ADM - u.

image

Wyrok TK nie mógł być inny. Aborcja jest niezgodna z konstytucja i basta. Tłumy protestujących i rzucających mięsem wściekłych k....obiet, wybrały sobie zły moment i złe miejsce i niebezpiecznie niesmaczna formę wyrażania swojego niezadowolenia. 

image

W Polsce już ponad 13 000 przypadków zachorowań na koronawirusa dziennie. W marcu przy liczbie poniżej 100 ludzie siedzieli w domach na lockdownie i drzwi do lasu zostaly zamknięte. Przewidywana przez MZ liczba 30 000 przypadków zachorowań może zostać osiągnięta dzięki wściekłym nawet w następnym tygodniu. Co wtedy?

image

Czy na terenie Polski wprowadzony zostanie wtedy Stan Wyjątkowy? Kto wie? Jedno jest pewne. Prowadzona od lat przez mainstream pod płaszczykiem informowania społeczeństwa misja skłócania ze sobą ludzi, przynosi rezultaty. Nie możemy już się wzajemnie znieść w jednym kraju bo nie łącza nas wspólne wartości. Do tego żebyśmy znowu byli jednym narodem potrzebny jest nie jeden wróg, ale nowy cud. Na wspólnego wroga mamy już zreszta ustawy. Będzie załatwiony. Na cacy...Niedługo się go chwyci „ za mordę „ i wtedy nawet ani zipnie....pozostanie tylko Duchowy Ruch Oporu....bo na resztę będzie Elektroniczny Pastuch Card. 

image

Ho ho...czas pokaże, kto i kogo i dokąd  będzie woził....

Identyfikator: 

Dz.U.2020.1845 t.j.

Rodzaj: Ustawa

Tytuł: Zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

Data aktu: 05/12/2008

Data ogłoszenia: 20/10/2020

Data wejścia w życie: 01/01/2010, 01/01/2009


Czytaj więcej na Prawo.pl:

https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2020-1845-t-j,17507739.htmlArt.  36.  [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]

1.  Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

2.  O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

3.  Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

4.  Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

5.  Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

6.  Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

7.  Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

8.  Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - bez jej zgody.


Czytaj więcej na Prawo.pl:

https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2020-1845-t-j,17507739.html Zdjęcia - AMD.https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2020-1845-t-j,17507739.html


https://ordoiuris.pl/ochrona-zycia/trybunal-konstytucyjny-za-zyciem-aborcja-eugeniczna-sprzeczna-z-konstytucjaWykop Skomentuj73
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale