2 obserwujących
98 notek
35k odsłon
  207   2

Jeszcze będzie normalnie ....


image


Wyzuto nas z podstawowych praw.

Biegamy z namordnikami, które szkodzą o czym wiemy od lekarzy mających odwagę stosować Przysięgę Hipokratesa.

 Zupełnie ogłupieliśmy. Warczymy na siebie kiedy ktoś za blisko stoi albo nie ma maseczki. Dochodzi nawet do kłótni i rękoczynów.

Oddaliśmy nasze własne wartości w zamian za wegetację, bo czym innym stało się nasze życie? Rośnie pokolenie debili …bo co innego wyrośnie z pokolenia nauki online?

 Zamknęli nam teatry, kina, kawiarnie, hotele, baseny, wszelkiego rodzaju kluby i restauracje.

Tresują nas jak małpki czyli, obostrzenia są wyłącznie naszą winą i „une” je chcą znosić i znoszą na 2-3 tygodnie ale my jesteśmy niegrzeczni więc znowu je trzeba wprowadzać. Mamy się poczuć jak w domu wariatów.

Dokąd nas to zaprowadzi? Tym bardziej, że nie ma dokąd uciec?

Wstajesz i włączasz wiadomości z frontu... właśnie tak. Do większości z nas dotarło, że jesteśmy w stanie wojny światowej, tylko czy na pewno z chorobą?


Rządy światowe pozbawiły nas podstawowych praw, zostaliśmy zmuszeni do życia w strachu.

W moim kraju zanotowano 100 tys. ponadwymiarowych zgonów a także spadek liczby urodzin.

Jak nazwać takie bestialstwo? Porażające jest lekceważenie faktu śmierci ponad 100 tys. Polaków, którzy musieli umrzeć na serce, nowotwory, choroby układu krążenia, bo nie było miejsca w szpitalach covidowych, bo przerażeni i samotni do dzisiaj czekają zamknięci w domach … na śmierć.

To jest jednak jakaś forma morderstwa za którą ktoś musi ponieść

 odpowiedzialność...

Pandemia czyli nowa odmiana grypy posłużyła jako pretekst do wojny z ludzkością.. Nie trzeba być żadnym wtajemniczonym, żeby stwierdzić, że planowano ją od dawna..

Pandemia która odpowiada prawdopodobnie za 1-2% zgonów na świecie bo dane są bardzo zróżnicowane i chociaż nikt by głowy nie dał za ich wiarygodność, to wystarczyło do niszczenia ludzkiej solidarności i wprowadzenia zwyczajnego zamordyzmu.

Zwykła grypa w ubiegłych latach czasami atakowała około 40 tys. ludzi dziennie w dniach szczytu i szpitale dawały radę a dziś?

To nie lekarze chorób zakaźnych decydują o przebiegu pandemii.

To przekaz dnia i to zgodny na całym świecie budzi nas każdego dnia informując że jesteśmy nikim …. a lekarze i dziennikarze którzy mają odwagę

przeciwstawić się i podjąć dyskusję na temat tej grypy są ścigani i powiedzmy sobie szczerze niszczeni.

Przykład – audycja J. Pośpieszalskiego „Warto rozmawiać” zdjęta przez panią Joannę Lichocką.

 Audycja okazała się zbyt stronnicza i to złamało zasady etyki. … to taki żart.. bo jak wszyscy wiemy pani Lichocka lubi żartować zwłaszcza kiedy jej rzęsa do oczka wpadnie...

https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,12042021,52921563

Najdziwniejsze jest to, że opozycja na całym świecie siedzi cicho... tak jest również u nas. Nic... cisza... jedyne czym się różnią i o co kłócą to czy i kiedy otworzyć gospodarkę.

 No i o paszportach oczywiście, że owszem jak UE tak powie to trzeba wprowadzić i szczepienia obowiązkowe jak najbardziej tutaj pełna zgoda !

 Zamiast twardo krzyczeć, że winni a zwłaszcza premier z ministrami zdrowia

 odpowiedzą za zamknięcie gospodarki polskiej, za tysiące niepotrzebnych tragedii i samobójstw, że zgłosimy się po nich i pójdą siedzieć!

Do diabła z taką opozycją!!

Nie powinniśmy nigdy zagłosować na żadną partię która się opowiada za paszportami czy przymusem szczepień. Tak byśmy się zachowali kiedyś, przed pandemią a dziś?

Czyżbyśmy już przegrali a przed nami jedynie Nowy Polski Ład i potworne długi, które zostawimy następnym pokoleniom?

Czyżby miał rację nasz ekonomista minister zdrowia Adam Niedzielski w rządzie historyka biznesmena Mateusza Morawieckiego i jego durna przepowiednia z którą nikt normalny nie powinien się zgodzić.... czy przegramy i....

„NIGDY NIE WRÓCIMY JUŻ DO NORMALNOŚCI” ??

Źródła:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gwaltowny-spadek-liczby-ludnosci-Polski-Zmalala-liczba-urodzin-ponad-pol-miliona-zgonow-8099882.htmlhttps://www.press.pl/tresc/65607,lichocka-pisze-do-prezesa-tvp-i-szefa-krrit-ws_-pospieszalskiegohttps://www.money.pl/gospodarka/dlug-publiczny-ponad-400-mld-zl-w-dwa-lata-resort-podal-prognozy-6632889753500288a.htmlhttps://konkret24.tvn24.pl/zdrowie,110/ponad-103-tysiace-nadmiarowych-zgonow-w-polsce-w-czasie-pandemii-przyczyna-nie-tylko-covid-19,1056990.htmlhttps://www.worldometers.info/pl/


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale