24 obserwujących
118 notek
484k odsłony
  1818   0

Czytelnicy Newsweeka o Polakach: Polaczki, hołota, bydło, złodziejski naród

Poniżej tylko kilka cytatów z wypowiedzi wielbicieli Newsweeka o swoich rodakach i Polsce. Zazwyczaj poza Newsweekiem w ulubionych mają profile typu "Jak ja nienawidzę PiS", Stefan Niesiołowski, KOD,  Najgorszy Prezydent RP - Andrzej Duda, Gazeta.pl, Bronisław Komorowski, Solidaryzuję z Lechem Wałęsą, Janusz Palikot, PO itp. Charakterystyczną manierą jest nadużywanie słowa wstyd.

 

Grzegorz Wróblewski "Dlatego u nas nie ma zamachów,bo Polacy są takim narodem który sam się wykończy,bo jest za głupi i chciwy na własne państwo."

Pani Joanna Jurek z pewnego biura podróży : "Klienci w tym roku są przeokropni (choc wczesniej lekko z polakami nie było, jestesmy strasznie wybrednym i mało wdzięcznym narodem). "

Tomasz Czerwiec "Komuchy z PiSu ośmielili swoim zachowaniem najgorszą hołotę z różnych kościółkowych zadupii."

Anna Jureczko "Najgorszy jest hejt prawdy... Bo co, bo boli? Nazywajmy rzeczy po imieniu. Polaczki to hołota...zarówno nad polskim morzem jak i w górach. Brawo za słowa prawdy pani Agato(!)"

Konrad Maruszczak z Wrocławia "To Nie jest żadna sensacja,Polacy od zawsze byli lobuzami i wieśniakamitylko wcześniej rozjezdzali się do Tunezji albo siedzieli w brzeczyszczykowicach małych to nie było ich widać."

Aneta Michon De Meirelles z Londynu "Polacy wiedzą jak być prostakami. Nie wszyscy, ale jednak bardzo dużą większość."

Marek Hann ze Słupska, mający w ulubionych m.in. : Lech Wałęsa, Precz z PiS,  IV RP - powrót reżimu, NIE dla PiSu, Jak ja nie lubię PiS,  Chcemy delegalizacji PiS : "Mieszkam nad morzem i od lat obserwuję skutki najazdu letniego tzw. turystów. Niestety co rok to gorzej wygląda. stali mieszkańcy powoli mają dosyć. Dziś w Ustce widziałem wywieszone na drzewach kartki dość obelżywe wobec "gości". Ale słuszne bo bractwo zachowuje się jak bydło. Śmieci wszędzie, chla wszędzie, klnie na cały głos. Niestety jesteśmy narodem buraków, którzy z buractwa uczynili cnotę."

Magda Kaczmarek, chyba bardzo lubiąca dzieci:  "Właśnie wróciłam z Audioriver. Staruchy narzekają, że młodzi niegrzeczni i niewychowani, a ja byłam w siódmym niebie. Kultura 100%, zero wrzeszczacego bachora I maDek z brajanami. Wkurzyly mnie dopiero przed wyjazdem w barze biegajace bachory.

Margaux Kol z Lille, w ulubionych: Komitet Obrony Demokracji, Oficjalny Polski Kościół Latającego Potwora Spaghetti.,  Martin Schulz - European Parliament President  "Niestety spora czesc tego narodu to banda burakow.Wielu dodaktkowo jeszcze jest agresywnych i prymitywych. Moze jeszcze kilka pokolen i cos sie zmieni.."

Justka Labek Kaminska, mająca w ulubionych:  Bądź Dumny Jesteś Polakiem (!!),  Nowoczesna Myślenice,  Komitet Obrony Demokracji - USA - Zachod, Mateusz Kijowski, Racjonalna Polska, SPIEGEL ONLINE, Hejtstop, Bronisław Komorowski - mój Prezydent, Popieram Premiera Donalda Tuska, Dominika Wielowieyska,  TAK dla ateizacji Świata, Antyklerykalni.pl, Nie chodzę do kościoła., Solidaryzuję się z Lechem Wałęsą,  Nie głosowałem na PiS, Komitet Obrony Demokracji,  POpieram Platformę,   "nie mieści mi się w głowie jakim narodem jesteśmy......... w ten sposób udowodniamy że jesteśmy narodem złodziejskim ....Niemcy mieli rację????"

Dominika Gąs "Polak to złodziejski naródkradną wszędzie wszystko . Taka jest rzeczywistość w całym kraju nie tylko nad morzem ."

Krzysztof Rydel "...nikt tak dobrze jak Polak nie zasra swego otoczenia,najgłośniej krzycząc jakie ono brudne,a on "przecież zaplacił",więc żąda...", w ulubionych: Sokzburaka, Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, Agnieszka Pomaska, Janusz Palikot, Barbara Nowacka, Rafał Trzaskowski,  Joanna Mucha, Nie głosowałem na PiS,

Tomasz Jurkowski "Bydło wybiera, bydło rządzi, bydło mnoży się i rośnie w siłę stając się "elitą"..."

Marek Świazdek "Ja już dawno stwierdziłem, że Polska to taki kraj, w którym jak się coś podrzuci do góry, to już na ziemię nie spada."

Edyta Chodorowska "Bo to prawda! Większość Polaków to brudasy i chamy. We Władysławowie w szczególności."

Renata Twaróg "Tak.pami Agata Młynarska miała rację to.naze społeczeństwo to prostactwo." , w ulubionych: mygorszysort.pl - nie damy się zastraszyć PiSowi,  Jak ja nie lubię PiS, Podśmiechujki z rządu PiS, Nie głosowałem na PiS,  PIS-uar polityczny, Kacze Guevara, Nie popieram PiS-u, Dominika Wielowieyska, Mateusz Kijowski, Danuta Hübner, Janusz Lewandowski, Borys Budka, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Instytut Bronisława Komorowskiego, Inteligencja nie głosuje na PiS, Najgorszy Prezydent RP - Andrzej Duda, Martin Schulz,  Stowarzyszenie "Młodzi Demokraci" Warszawa, Ewa Kopacz - mój Premier, Ryszard Kalisz, Radek Sikorski, Angela Merkel, Kinga Gajewska-Płochocka, Marcin Kierwiński, LubiePO.pl, Radoslaw Sikorski, Popieram premier Ewę Kopacz, Popieram Premiera Donalda Tuska, Bronisław Komorowski - mój Prezydent, Popieram Komorowskiego w Warszawie, Komitet Obrony Demokracji,  Janusz Palikot, Maciej Stuhr, Barbara Nowacka, Nowoczesna, Michał Boni, Andrzej Halicki, Stowarzyszenie "Młodzi Demokraci", Gazeta Wyborcza, Joanna Mucha, Ryszard Petru, Rafał Trzaskowski, Bronisław Komorowski, Donald Tusk


Katarzyna Sielczak "czy Polak zawsze musi być złodziejem, wielki wstyd."

Marcin Mikołajewicz "500 + patola w podróży" , w ulubionych: Nie lubię PiS-u

Anna Szczurek, śpiewaczka operowa z Warszawy : "Niedługo sami zaczniemy marzyć o jakimś zamachu, jeżeli miałoby to uratować Bałtyk i jego naprawdę - jeśli bez ludzi - piękne plaże. Agatę krytykowaliśmy. To teraz mądrale pojedźcie, koniecznie "w sezonie" nad morze i używajcie", w ulubionych : Paranoja I Szaleństwo NIE dla PISU, Nie lubię PiS-u, 

Zbigniew Szuprytowski "Są Polacy posiadający geny piso-złodziei."  Sokzburaka, Maciej Stuhr,  Liczba dni do końca kadencji PiS - codziennie, Zjednoczeni - przeciw PiS,  Gazeta.pl, NIE dla PiSu, Popieram Komorowskiego w Warszawie, Andrzej Halicki, Popieram premier Ewę Kopacz, Popieram Premiera Donalda Tuska,  Jesienią ratujmy Polskę - Razem przeciw PiS, Lech Wałęsa, Katarzyna Lubnauer, Ewa Kopacz - mój Premier, Barbara Nowacka, Ryszard Petru, Joanna Mucha, Komitet Obrony Demokracji, Donald Tusk, Paranoja I Szaleństwo NIE dla PISU.

Cytaty:

https://www.facebook.com/NewsweekPolska

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale