Beret w akcji Beret w akcji
730
BLOG

Czas na akcje protestacyjne w obronie szczepień!

Beret w akcji Beret w akcji Sport Obserwuj notkę 59

https://www.salon24.pl/newsroom/1221900,niedzielski-poinformowalismy-ke-i-pfizera-ze-odmawiamy-przyjmowania-szczepionek


Minister zdrowia odniósł się we wtorek w TVN24 do informacji o tym, że w magazynach w Polsce przechowywanych jest obecnie 25 mln szczepionek przeciw COVID-19 oraz że Polska ma zamówionych ok. 67-70 mln dawek. "Co my z tym wszystkim zrobimy?" - pytał go prowadzący.

No jak to co????

Pan Minister okazał się być antyszczepem, foliarzem, płaskoziemcem i szurem!

To straszne! To skandal!

Trzeba wyszczepiać kogo się da!!!! Czwarty, piąty, szósty.... czterdziesty raz.  Przecież wirus zostanie z nami. Przecież mamy dziś znacznie więcej zakażeń i zgonów covidowych niż wiosną 2020 roku.

Doszli uchodźcy, można więc wyszczepić więcej ludzi - gdzie hulajnogi, Toyoty i "zachęty" w postaci paszportów covidowych, obowiązkowych testów itd. dla Gości z Ukrainy?

To po co zamawialismy te 70 mln dawek? No chyba po to, by wyszczepiać...

UE już dawno temu zamówiła przecież troskliwie 4,5 miliarda dawek!


– Wyniki pokazały, że ryzyko zgonu z powodu ogółu przyczyn jest u osób niezaszczepionych mniej więcej trzy razy wyższe niż u zaszczepionych, a w przypadku zgonu na COVID-19 jest nawet dziewięciokrotnie wyższe – wskazał Grzegorz Juszczyk.


I jak to tak - Pan Minister chce nam wszystkim trzykrotnie zwiększyć ryzyko zgonu z powodu ogółu przyczyn - i dziewięciokrotnie w przypadku zgonu na Covid???


Panie Ministrze - tak nie wolno!!!!


"Odniósł się do stwierdzenia, że działania Polski oznaczają, że od głównego producenta, czyli koncernu Pfizer i od żadnego innego producenta szczepionek nie przyjmie i nie zapłaci za nie.

"Zaczęliśmy od Pfizera. W kolejnych dniach, w kolejnych tygodniach będziemy rozmawiali z kolejnymi firmami. Mamy nadzieję, że one wykażą większą elastyczność" - powiedział Niedzielski."

O nie!

Czy Pan Minister chce ściągnąć na Polaków wszelkie nieszczęścia? Takie np. szczepionki AstraZeneca - nie dość, że trzykrotnie zmniejszają ryzyko zgonu z powodów wszelkich, to jeszcze znacząco poprawiają potencję i wpływają korzystnie na porost włosów!

Czy Pan Minister chce, by tu biegały tabuny niewyszczepionych i niezamaskowanych  łysych impotentów?

Co na to Kowidianie?

Co na to wszystko Krystyna Janda i Cezary Pazura?

No i przede wszystkim -  co na to wszystko prof. Andrzej Horban, prof. Krzysztof Simon i lek.med. Michał Sutkowski?

Prof. Andrzej Horban na Ministra Zdrowia! Ewentualnie lek.med. Michał Sutkowski.

Czas na kolejną ostatnią prostą!

Czas na demonstracje protestacyjne proszczepionkowców!!!


Lubię ludzi - wierzących, ateistów, prawicę, lewicę i centrum, Niemców, Rosjan i Żydów.Nie lubię, gdy ludzie gardzą ludźmi. Marzy mi się tygodnik "Polityka inaczej".

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport