Ogromna ministerialna afera korupcyjna ukazała jak wielki jest poziom degrengolady III RP, będącej de facto PRL-bis. Obrazuje to jak wielka jest skala patologii życia publicznego w Polsce, z jak słabym państwem mamy do czynienia i z jak zdemoralizowanymi urzędnikami. Jak tak dalej pójdzie to struktury państwowe zaczną zatracać różnicę ze strukturami mafijnymi, a gdy do zestawu dołączymy jeszcze obraz polskiej biurokracji nie pozostanie nam nic innego tylko się załamać…
Do tego załamania dopuścić oczywiście nie możemy, bowiem to od nas obywateli zależy przyszłość naszego kraju i nie możemy pozostawić Polski na pastwę upadłych moralnie „elit”. Liczne afery i skandale w czasie rządów koalicji PO-PSL, których nie ma sensu tu wymieniać bo nie starczyłoby miejsca, wraz z ostatnimi niewiarygodnymi wydarzeniami stanowią koronny dowód na to, iż niezbędna staje się potrzeba budowy nowego państwa. Państwa opartego na zdrowych fundamentach...
Czytaj więcej...


Komentarze
Pokaż komentarze (1)