Na ulicach polskich miast w ostatnim czasie natknąć możemy się na osoby zbierające podpisy. Oznacza to, że wybory do Parlamentu Europejskiego zbliżają się coraz większymi krokami.
Można więc żartobliwie stwierdzić, że jesteśmy świadkami nowej pory roku. Okresu zbieraczy.


Komentarze
Pokaż komentarze