Kolejna afera podsłuchowa zafundowana nam przez rządzących udowodniła, że III RP jest tak naprawdę fikcją organizmu państwowego.Po grzebaniu z państwowymi honorami komunistycznego zbrodniarza, znów przekonujemy się, że dzisiejsze państwo jest de facto PRL-em bis.Ile jeszcze potrwa ta zabawa w "rządzenie Polską"?
Czytaj więcej na portalu wopozycji.pl: Koniec państwa


Komentarze
Pokaż komentarze (4)