Brun
Brun brun brun
14 obserwujących
132 notki
78k odsłon
831 odsłon

Żyjemy w Matrixie

Wykop Skomentuj9

Żyjemy w świecie zbudowanym z mgły i luster gdzie nic nie jest takie na jakie wygląda. Nihil novi, zawsze w okolicach dziejowych zakrętów, gdy świat zmieniał kierunek pojawiały się a to plagi egipskie a to Partie Umiarkowanego Postępu w Granicach Prawa. Zanika czytelnictwo, zanikają antykwariaty zatem tylko nieliczni wiedzą, że to nieśmiertelny Hasek w przededniu wojny światowej. Nie wiem na jaką światową wojnę idzie skoro zmanipulowana gebelsowskimi metodami młodzież, pod duchowym kierownictwem niepełnosprawnej umysłowo nastolatki porzuciła szkoły by wyjść na ulicę w zorganizowanym przez światowych macherów od kasy proteście nie wiadomo przeciwko komu i czemu. Sparaliżowane politpoprawnością dyrekcje  szkół dają dzieciom wolne by sobie podemonstrowały. 

Globalne ocieplenie ma owe demonstracje w głębokim poważaniu, po pierwsze bowiem nie wiadomo czy istnieje, po drugie wahania temperatury są wpisane od zawsze w procesy kosmologiczne, mobilis in mobili, na które nikt, prócz Stwórcy, nie ma żadnego wpływu. 

Dokładnie to samo ze wzrostem Covidowych zachorowań. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie na co umierają schorowani starzy ludzie około osiemdziesiątki. Na wiosnę były mrożące krew w żyłach relacje z włoskich parkingów zamienionych na kostnice, które to relacje trzeba było fabrykować zdjęciami jakiś byłych morskich katastrof. Dzisiaj nikt już się nawet na to nie wysila, wystarczy, że wyjdzie jakiś zmemłany przedstawiciel Ministerstwa Zdrowia w garniturze upranym w Perwollu by siało się grozą i pouczeniami po społeczeństwie nie dość zdyscyplinowanym by siedziało kamieniem w domach, ewentualnie z balkonów urządzało sobie wokalne popisy niczym rozrzucone po krajobrazie stado wilków wyjące na zmianę do Księżyca. Krzywa zakażeń rośnie dramatycznie, krzywa zgonów jest płaska niczym główny bohater Matriarchatu.

No i te partie egzotyczne; Partia Ludowa na rzecz Wolności i Demokracji (w granicach prawa oczywiście), rządząca Niderlandami, która wprowadza właśnie zakaz posiadania i obrotu gotówką. Transakcje gotówkowe tylko do 500 euro, za posiadanie w kieszeni gotówki większej niż dwa tysiące euro, mandat, grzywna, areszt i, w zależności o od wieku, ewentualna eutanazja.

To nie są jaja, to się dzieje naprawdę.

https://biznes.interia.pl/finanse/news-holandia-kara-za-posiadanie-gotowki-nietypowy-sposob-na-walk,nId,4753388

Myślę że polskie społeczeństwo nie dojrzało jeszcze do tych wiszących w powietrzu kłamstw, propagandy, przeinaczeń, chociaż trenowane jest ostro chociażby poprzez ostatnią ustawę futerkową... Ale to jeszcze nie jest ten czas, jeszcze nie rozumiemy, jeszcze możemy wziąć kija i ustawić sprawy we właściwej kolejności, według rzetelnej wiedzy i właściwego znaczenia.

Czas by się rządzący w Polsce opamiętali. Nie ma oczywiście alternatywy dla PISu, tym bardziej zatem apel o opamiętanie, bo na oszustwie nie da się zbudować prawdy, dalej w przód jest tylko krawędź i ciemność.

Nie wolno się bawić milionami tylko dlatego, że się niby samemu wie lepiej.

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości