5 obserwujących
432 notki
184k odsłony
279 odsłon

Chcesz Polski nowoczesnej głosuj na Andrzeja Dudę, zacofanej na Trzaskowskiego

Wykop Skomentuj48

Trzaskowski, którego notowania rosną ostatnio w zawrotnym tempie proponuje nam zaściankową zależna od Niemiec i Rosjan Polskę.

Od Niemiec, ponieważ po co nam CPK, kiedy jest w Berlinie.

Po co nam przekop Mierzei Wiślanej, kiedy Rosjanie mogą nam łaskawie pozwolić płynąć przez cieśninę Piławską.

Pomnik-symbol przekopu Mierzei Wiślanej od roku 2006 stoi w Katach Rybackich. Pomnik ufundowany przez senator PO Elżbietę Gelert z datą 4 sierpnia 2006 symbolizuje zacofanie i hipokryzje PO. Wówczas w roku 2006 przekop był koniecznie potrzebny co jest udokumentowane na tablicy tego specyficznego symbolu.

Przekop przestał być potrzebny, gdyż Tusk dogadał się z Putinem 1 września 2009r na molo w Sopocie i wówczas została podpisana, ta niekorzystna dla Polski umowa, uzależniająca od Rosji , przepływ przez cieśninę Piławską.

PO to nie tylko hipokryzja i zacofanie, ale również stwarzanie zależności od innych państw, czyli tylko ciepła woda w kranie.

Dzięki Bogu i mądrości Polaków obecnie rządzi ZP i ruszył przekop Mierzei Wiślanej i w najbliższym czasie ruszy budowa CPK.

To te najważniejsze, śmiałe inwestycje obecnego rządu. Jest jeszcze wiele innych, które umożliwiają, aby Polska się dynamicznie rozwijała, ale mogłoby to zostać zatrzymane, gdyby wyborcy oddali Polskę w nieodpowiedzialne ręce Trzaskowskiego.

Mam nadzieję, a nawet jestem pewna, że tak się nie stanie.

Symbol Polski PO do dzisiaj stoi w Katach Rybackich.
Wykop Skomentuj48
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale