Odebrałam dzisiaj kolejne pismo z Prokuratury odnośnie sprawy Senyszyn (PZPR, NSZZ "Solidarność", SLD). Ciekawe czy Prokuratura wezwie mnie na przesłuchanie...

Odebrałam dzisiaj kolejne pismo z Prokuratury odnośnie sprawy Senyszyn (PZPR, NSZZ "Solidarność", SLD). Ciekawe czy Prokuratura wezwie mnie na przesłuchanie...

Jestem OK
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (7)