chwasty w lesie
"jeśli trafiasz między wrony, masz szansę stać się białym krukiem"
1 obserwujący
27 notek
8868 odsłon
238 odsłon

Dirty dance - kto przygrywa Prezesowi Kaczyńskiemu

Wykop Skomentuj8

Na początek kilka cytatów jednego blogera S24, "charakteryzujących" Prezesa

"Kaczyński jest równocześnie politykiem całkowicie pozbawionym skrupułów, gotowym do łamania konstytucji, wykorzystywania służb specjalnych do niszczenia przeciwników politycznych (patrz afera gruntowa, która o mało nie kosztowała Mariusza Kamińskiego 3 lat więzienia bez zawieszenia ), gotowym do dzielenia Polaków na tych gorszego i lepszego sortu, mordy zdradzieckie itp. itd"


"Kaczyński odmawia swoim przeciwnikom politycznym dobrych intencji. Wszędzie widzi tylko mafijne powiązania, zdradę i pospolite złodziejstwo. Co gorsza wróg jest nie tylko zły ale i potężny"


"Kaczyński nigdy nie pracował w prywatnej firmie, nigdy nie napisał CV, nigdy nie był na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak raz w życiu musiał pożyczyć większą sumę pieniędzy to poszedł do znajomej zamiast iść do banku. W swoim życiu zawodowym nigdy nie zdarzyło mu się pozyskać klienta, negocjować umowy, załatwić kredyty czy nawet leasingu na samochód prezesa. Innymi słowy Kaczyńskiemu brakuje umiejętności jakie posiada przeciętnie rozgarnięty właściciel małej firmy czy nawet pracownik biurowy na bardziej odpowiedzialnym stanowisku."


To wszystko w jednej notce ale to tylko część całości. Kto ciekaw niech zajrzy tu https://www.salon24.pl/u/edward-teach/931649,test

Zdumiewa fakt z jaką siłą napędzaną nienawiścią rzucili się na Prezesa Kaczyńskiego adwersarze polityczni. GW publikując tekst o przygotowywanej inwestycji na Srebrnej, przegrzała. Zapowiadany wybuch okazał się niewypałem, z którego rakiem się wycofała, przepraszając JK. Rozgrzany tłum pozostał zawiedziony. Jeszcze nie zdążyli ochłonąć. Nie dowierzają, przecierając oczy i wyłamując palce na klawiaturze. Plują jadem i oszczerstwami. 

Zasadnym wydaje się pytanie, kto przygotował ten spektakl? Teatrum się odbyło wg scenariusza napisanego wcześniej, dla mnie jest to oczywiste. Ktoś był zainteresowany by JK wpuścić w maliny. Kto to był, a może jest? Kto przygotował a wcześniej, być może podsunął skądinąd świetny pomysł bliźniaczych wież? Tyle, że poszedłbym wyżej, nie 190m a co najmniej 290m. 

Dlaczego prace nad studium wykonawczym trwały, angażując wielkie środki bez gwarancji możliwości realizacji inwestycji bo jak wiadomo Warunków Zabudowy nie uzyskano. A może ktoś obiecał załatwienie? Kto? I dlaczego nie załatwił?

Na mój wrażliwy nos niechybnie specsłużby maczały w tym swoje paluchy. Mogę się mylić ale nie wierzę w przypadki. 

Pytanie pozostawiam  otwarte, kto za tym stoi?

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka