6 obserwujących
162 notki
81k odsłon
  308   0

Kot Prezesa dostał torsji-20 procent w dół w poparciu dla PIS

Ukłony dla Wodza. Hurra można korzystać z komputerów w bibliotekach. Piszę z głębokiej prowincji, jak zwykle wysłany w celu opracowania analizy. 

1 - Zastrzeżenie do horrorów przy strajkach Kobiet. Posrało jakiegoś funkcjonariusza mocno, że puścił w zamkniętych kordonach policjantów w cywilu z pałkami teleskopowymi. 7% w dół dla PIS, wzrastająca nienawiść do zwykłych policjantów.

2. - Przyjmowanie na stadion - sorry - szpital polowy, tylko zdrowiejących Covidowców, odsyłanie karetek z pacjentami wszelkiej maści do innych szpitali. K..wa, nikt już tam poza Prezesem nie myśli? 11 % w dół poparcia dla PIS, w jakikolwiek sondaż nie spojrzeć. 

3 - Specjaliści od spraw niepotrzebnych dookoła rządu, kasa za free i wysiadywanie jajek w fotelach rządowych dla "specjalistów". Lud ubogi, nawet ten intelektualny to oburza. - 5% poparcia w dół dla PIS.

I artykuł poniżej, który napisałem jakiś czas temu, a mieniący się firmą biseksualny żigolak ze służb, pracujący w tym samym pokoju co ja, na wygnaniu przez ostatni okres, doniósł w zębach jego treść do PIS i dostał za to kasę. Nigdy, w ogóle w żadnym razie nie otrzymałem ani złotówki za analizy, których tutaj dokonuję. Usunąć mi tego zachłannego na kasę proszę sprzed nosa, bo dojdzie do nieszczęścia.

W zasadzie można stwierdzić (tylko audycje radiowe i wiadomości), że izolacja ludzi z powodu Covidu mimo, że zagrożenie istnieje nadal i jest kilka tysięcy zanotowanych zakażeń wirusem dziennie w Polsce, już się ludziom/obywatelom znudziła. Za długo trwa. Ujście emocji i wyzwolenia z powodu izolacji znalazło miejsce w postaci strajku wobec ustawy aborcyjnej i ostatniego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. To zadziałało jako zapalnik do działań, lecz równie dobrze mógłby zadziałać inny czynnik opresyjny wobec kobiet, matek, czy więźniów, opozycjonistów czy innych „pokrzywdzonych”. Niemniej jednak temat strajków jest typowo lewicowy – dopuszczenie aborcji. Nie ulega wątpliwości, że ustawa antyaborcyjna powinna być zmieniona, ale w myśl założeń Śp. Marii Kaczyńskiej, która w swoich stwierdzeniach szła z kontrą wobec ociemniałego w tej sprawie Kościoła Rzymskokatolickiego. Ryzyko nasilenia protestów przed sylwestrem 2020 jest bardzo duże. Szczególnie uczniowie szkół średnich i ich absolwenci, studenci – wszyscy młodzi dorośli uczący się zdalnie, mają mnóstwo czasu, zamknięte kluby, kawiarnie, restauracje i miejsca w szkołach, gdzie zamiast strajkować mogliby rozdyskutować problemy związane z aborcją i po cichu integrować się w celu zaproponowania akceptowalnych rozwiązań tego problemu. Ale Ci właśnie siedzą w domach i akademikach. Nuda braku kontaktu plus wyobrażenie o czynieniu dobra w opozycji do „złego” rządu PIS, który uciska kobiety, te „najsłabsze” przedstawicielki populacji obywatelskiej, daje takie efekty. Blokada dróg, problemy z dotarciem do pracy jeszcze większe niż z powodu wprowadzenia strefy czerwonej dotyczącej zakażeń COVID, straty finansowe spółek, izolacja urzędników, problemy z załatwianiem podstawowych spraw.

Rozwiązanie problemu strajków ulicznych, cichych lub głośnych protestów młodych automobilistów:

A.Prawne:

1. Wprowadzenie zmian w ustawie antyaborcyjnej następującej postaci :

a) Kobieta decyduje czy chce, czy nie chce urodzić chorego dziecka – z wadami genetycznymi lub wadami fizycznymi uniemożliwiającymi normalne funkcjonowanie. Marszałkowie Sejmu z Premierem i Wicepremierem J. Kaczyńskim zorganizują trójkątny stół porozumień z przedstawicielkami Stowarzyszeń Kobiet i Fundacjami. Ustalą na nim, w jakim zakresie można uznać poczęte dziecko za posiadające wady fizyczne lub genetyczne uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, ustalą też jak ma wyglądać oświadczenie o decyzji aborcyjnej matki.

b) Dopuścić należy aborcje z powodu niskiego wieku potencjalnej matki, jeżeli poczęcie nastąpiło w wyniku gwałtu, popełnione przestępstwem pedofilii, czy w inny sposób urodzenie dziecka tak poczętego uniemożliwi młodej matce funkcjonowanie w szkole, zaburzy tok nauki, czy niesie następstwa natury wielkiego obciążenia psychicznego, czy obniża wartość wychowania dziecka z powodu słabej kondycji finansowej przyszłej matki . Młoda matka musi mieć wybór, że jeśli nie może założyć rodziny i utrzymać dziecka, to albo decyduje się na aborcję, albo rodzi dziecko i oddaje do adopcji prostej potencjalnym rodzicom, którzy dziecka mieć nie mogą, ze wskazaniem. Urzędowo powinna być zapewniona w ustawie pomoc młodej matce, która w wyniku przestępstwa lub braku świadomości antykoncepcyjnej poczęła dziecko, ale chce je urodzić i oddać do adopcji. Należy dopuścić w takich przypadkach adopcję prostą również dla rodziców zza granicy, którzy pracują i mieszkają w krajach o wysokim PKB oraz są dobrze sytuowani.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale