5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
700 odsłon

Pedofil nieekskluzywny i zorganizowany. Jeden z wielu...Trynkiewiczów...

DS1820/12.aut.Zuzanna Krzywicka
DS1820/12.aut.Zuzanna Krzywicka
Wykop Skomentuj3
Ten pedofil, o którym piszę, jest pedofilem z rodziną. Normalnie, ma dzieci (chyba niektóre już dorosłe, być może kolejne kobiety lub kobietę). Poza tym lubi panować nad sytuacją i w kontaktach homoseksualnych pedofilskich rekompensuje sobie brak władzy (lub normalności w jego rozumieniu) w związku z kobietą (być może jest dominująca i podejmuje decyzje). Podległość i możliwość wyżycia się seksualnie poprzez gwałt na małym chłopcu rekompensuje mu najprawdopodobniej traumy z dzieciństwa. Na pewno porusza się w związku z wykonywanym zawodem lub pracą w takiej geografii miast – Gorzów Wlkp, Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Kalisz, Zielona Góra, Poznań. Być może jest członkiem zarządu jakichś grup spółek lub jego zawód wiąże się z podróżami po tych miastach.

Pedofil ten stosuje sztuczki:

- ukrywa swoje właściwe miejsce zamieszkania i status rodzinny, zwykle podaje się za mieszkańca np. Polic, Szczecina, Berlina czy Poznania lub Warszawy. Zna te miasta i doskonale funkcjonuje w nich komunikacyjnie.

- ukrywa prawdziwy wzrost poprzez stosowanie butów na grubej podeszwie (sportowe) lub nosi te buty na obcasie i z wkładką (ok. 2cm), ma kompleks niskiego wzrostu. Ma około 155 – 162 cm wzrostu rzeczywistego po osiągnięciu pełnoletności.

- ukrywa prawdziwe oblicze (stosuje silikon, kolagen, ostrzyknięcia punktowe, których dokonuje sam we własnym zakresie),stosuje takie metody kamuflażu jakby był w tym zakresie szkolony, nie wie tego z przeczytanej literatury.

- ma dostęp do wszelkich środków farmakologicznych i chemicznych – jest bogaty i może je kupić, albo jest informatykiem, który zna je z programów farmaceutycznych lub jako oficer operacyjny lub emeryt SB mógł mieć do nich dostęp wcześniej np. przy przesłuchaniach podejrzanych o zdradę PRL.Może być aktualnym funkcjonariuszem, który kiedyś był szkolony w zakresie wpływu na grupy.

- ukrywa też swoje prawdziwe imię, w kontaktach z matkami ofiar (chłopcy w wieku 5-9 lat) podaje zwykle imiona męskie z literą „r”, jego imię nie musi zawierać tej litery, czyli może jej być zupełnie pozbawione, zgwałconym ofiarom podaje najczęściej imię-Robert.

- nie działa sam, ma co najmniej grupę zaufanych 3-5 osób, które wykonują określone czynności pod jego nieobecność (może to być kontakt z grupą przestępczą, która ma dostęp do dwutlenku azotu, parationu metylu, octanów rtęci, soli metali ciężkich, octanów metylu i etylu itp.)

- zwykle musi mieć określony układ osobowy w rodzinie ofiar, by móc odtwarzać dokładnie sytuację z jego dzieciństwa, gdy sam został zgwałcony – przebiera się w uniform robotnika budowlanego, szczególnie w spodnie tzw.ogrodniczki lub zwykłe monterskie. W odróżnieniu od uniformów budowlanki, ma swoje spodnie „czyste”, jakby świeżo kupione i odprasowane. Być może jego gwałciciel był ojcem lub ojczymem, który funkcjonował w jego wcześniejszej rodzinie i był kimś w takich roboczych spodniach. Sam ma lub zdobył uprawnienia elektryczne i teleinformatyczne. Potrafi założyć podsłuch w telefonie i kamerkę we współczesnym telewizorze. Być może ma kontakt z kimś, kto pracuje w zakładach produkujących telewizory lub jest tam okresowo ochroniarzem. Na podstawie obserwacji może "skopiować" nawyki, najczęstsze gesty i sposób mówienia osób, z którymi ma dłuższy kontakt.Tu również może wchodzić w role.

- Miejsce gwałtu jest ważne dla opisywanego pedofila. Jest to zwykle łazienka w domu ofiary lub w szkole podstawowej do której chodzi. Jest wysoce prawdopodobne, że sam został zgwałcony podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych lub w kąpieli. Możliwe jest, że jak każda ofiara gwałtu, opisywany gwałciciel – pedofil ekskluzywny, zorganizowany – oznaczał na rysunkach łazienkę na czarno lub ma w mieszkaniu w łazience czarne kafelki. Opisywany pedofil, zakładając, że jest bogaty ponad standard, może mieć kilka mieszkań na różne nazwiska (kradzione dowody osobiste lub dowody legalizacyjne). Na pewno w jednym z tych mieszkań (np.Dąbrowa Górnicza) ma kafelki czarnego koloru w łazience.

- Na ofiary gwałtu wybiera chłopców z rodzin rozbitych, zwykle mających starszego brata i matkę z problemami egzystencjalnymi. By zdobyć matkę ofiary do odtwarzania roli „dochodzącego" ojca dla chłopca (chłopców) – zawiera z nią znajomość poprzez portale społecznościowe i za każdym razem (co najmniej cztery profile w przypadku każdej matki) podaje się za kogoś innego. Zwykle w ostatnim lub przedostatnim kontakcie odwiedza mieszkanie ofiar jako gość lub podaje się za szefa ekipy remontowej (i/lub montera elektryki lub malarza ściennego) i wykonuje liczne remonty w domu ofiar. Przy okazji remontów zakłada w mieszkaniu specjalistyczny sprzęt podsłuchowy i filmujący, który sczytuje z oddali nie będąc w mieszkaniu (łatwy dostęp do pobliża mieszkania, mała ilość sąsiadów –> 3-4). Poprzez informacje ze sprzętu i pozyskane podczas rozmów (skype, telefon, Facebook, bezpośrednie ) uczy się jak wejść w rolę i być zaakceptowanym jako partner przez matkę ofiary. Prezentowanie przed ofiarą – szczęśliwej matki, bycia jej partnerem, służy mu do szantażowania ofiary po gwałcie – że zabije matkę, albo ją opuści, albo zabije brata lub ojca, opublikuje filmik z gwałtu lub zdjęcia chłopca podczas gwałtu. Czasami demonstruje swoją siłę szantażu ofierze na ulicy, by ofiara się wstydziła. Zwykle zastraszony chłopiec przeżywa coraz częstsze szantaże emocjonalne ze strony pedofila, opuszcza się w nauce, dokonuje drobnych przestępstw, wini matkę za sytuację. Doskonałą sytuacją dla pedofila jest istnienie strychu nad mieszkaniem ofiar, co daje mu swobodny dostęp do układów elektrycznych w suficie, gniazdek i do przewodów kominowych czy przewodów wentylacyjnych (dlatego ofiary nie mogą mieć dużej ilości sąsiadów – mieszkanie ofiar nie będzie się znajdowało w wolno stojącym domu, ani bloku wielopiętrowym).

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo