39 obserwujących
92 notki
121k odsłon
  2117   0

Żydzi rezygnują z blokady Marszu Niepodległości

 

Żydowska Ogólnopolska Organizacja Młodzieżowa, postanowiła w tym roku zawiesić swoje uczestnictwo w blokadzie Marszu Niepodległości.

Jak wynika z oficjalnego komunikatu zamieszczonego na portalu http://www.jewish.org.pl decyzja o zawieszeniu blokady została podjęta „ … głównie w powodu radykalnych propalestyńskich i antyizraelskich organizacji biorących udział w proteście oraz brakiem reakcji organizatorów ubiegłorocznej blokady na jawnie ksenofobiczne transparenty i hasła wznoszone przez organizacje zrzeszone w Porozumieniu..”

W dyskusji w warszawskim Centrum Fundacji Schorra brali udział przedstawiciele warszawskiej Gminy Żydowskiej (Piotr Kadlcik, Krzysztof Izdebski), Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego (Monika Krawczyk), Stowarzyszenia "Otwarta Rzeczpospolita" (Paula Sawicka, Stefan Cieśla), oraz paneliści: Kazimiera Szczuka, Dawid Wildstein oraz Piotr Paziński.

Fakt aktywnego udziału mniejszości żydowskiej w życiu politycznym Polski jest tajemnicą Poliszynela i stanowi wymowne zaprzeczenie mitu o nieobecności Żydów w obszarze mediów, kultury i polityki, mitu pielęgnowanego przez wiele lat przez środowisko skupione wokół Gazety Wyborczej.

Na pewno cieszy fakt zgodności większości dyskutantów w kwestii uczestnictwa w obchodach 11 listopada „… Żydzi powinni czynnie brać udział w świętowaniu Święta Niepodległości, jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej”

Odcięcie się części środowiska żydowskiego od antypolskich prowokacji skrajnej lewicy świadczy przede wszystkim o niezależności i odporności na indoktrynację.

Jakże żałośnie na tym tle wyglądają zamieszczone na portalu YouTube agitki sprowadzonych do roli „pożytecznych idiotów” polskich celebrytów. Najprawdopodobniej część uczestników tej  propagandowej akcji  nie zadała sobie trudu sprawdzenia, o co właściwie chodzi a chodzi o rozbicie polskiej świadomości narodowej na wiele niegroźnych i politycznie poprawnych wersji.

 

Uformowani w armatnie mięso.

W opisanej przeze mnie metodzie „na Hegla” inspiratorzy podobnych akcji mając w zamyśle osłabienie tradycji narodowego patriotyzmu, przeciwstawiają mu antytezy- konstrukty mające stać się wzorcem nowych „patriotycznych reakcji” będących w swojej istocie zaprzeczeniem dla  paradygmatów kultury łacińskiej. /Czym tak naprawdę w p r a k t y c e jest lansowana multikulturowość jak nie zlepkiem prymitywnych subkultur, czym jest tzw. „patriotyzm nienarodowy” jak nie aktualną odmianą komunistycznego internacjonalizmu nazywanego dla zmylenia przeciwnika „świadomością europejską”

 

Patriotyzm jest jak rasizm.

Fałsz_ystowski przekaz skierowany do wielu grup docelowych nie jest jednorodny. Inaczej brzmi dla uformowanego już armatniego mięsa:

Najbardziej mi żal różnych grup kibolskich, które wybierają się do Warszawy. Nie są oswojeni z przemocą, więc kiedy ich lewacy pobiją, mogą się zradykalizować albo gorzej - osłabnie ich patriotyczne zaangażowanie.”Prowokuje cynicznie Seweryn Blumsztajn w Gazecie Wyborczej.

a czym innym jest- jawi się na poziomie tzw. publicystyki. „Patriotyzm jest jak rasizm.” / Tomasz Żuradzki Gazeta Wyborcza 2007-08-17/

Astronomowie z Czerskiej najprawdopodobniej liczą na przeorbitowanie świadomości Polaków, na publiczny dyskurs redefiniujący znaczenie i istotę patriotyzmu.

 

Nigdy więcej – zawsze tak samo.

Najpierw ich podziel a później rządź. Wszystko jednak wskazuje, że tym razem nie uda się doprowadzić do starć pomiędzy polską a żydowską młodzieżą.

Pomimo tego, fałszyści liczą nadal na lewackich bojówkarzy, których od wielu lat częstują starym i wciąż skutecznym dopalaczem:, „Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej”. Józef Stalin.

Przekaz ten po raz kolejny rezonuje echem na różnych poziomach od rewolucyjnych mas do organizacji związkowych: Związek /OPZZ/ zaprosił na 11 listopada do Polski przedstawicieli Norweskiej Konfederacji Związków Zawodowych (LO) - największej federacji związkowej w tym kraju. Radzikowski wyjaśniał, że tegoroczne wydarzenia w Oslo na wyspie Utoya uświadomiły zagrożenie faszyzmem. "Są ludzie i siły, które próbują odrodzić tę ideologię i ten sposób działania" - dodał.”

Dlatego uważam, że należy zauważyć i uszanować niezależność części żydowskiej młodzieży, która w odróżnieniu od polskojęzycznych rówieśników nie dała się wciągnąć w antypolską hucpę.

Cytat z żydowskiego forum:

Witam. Jak można na takim portalu zadawać takie pytanie??? Czy naprawdę ludzie o korzeniach żydowskich upadli już tak nisko i tak bardzo oddalili się od Boga? Jak można brać udział w ramię w ramię w demonstracji z gejami, transwestytami, ateistami z gazety wyborczej, organizacjami wspierającymi Palestynę oraz innymi tego podobnymi osobnikami. I do tego wszystkiego protestować z tymi ciekawymi przypadkami przeciwko upamiętnieniu święta narodowego Kraju, w którym się żyje. A może cała ta ekipa udałaby się do USA i tam stawiała barykady w czasie obchodów święta niepodległości Stanów Zjednoczonych? Jak możecie angażować się w taką grę propagandową i wystawiać takie świadectwo uczciwym Żydom Polakom. Nie zgadzamy się na to, aby jakiś człowiek z G.W który jak sam mówi ma korzenie NAS reprezentował. Proszę o uszanowanie Święta Narodowego Polski i nie branie udziału w takiej manipulacji. Pozdrawiam.” miriamm68

________________________

Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale