http://www.youtube.com/watch?v=1gesyEbFY6I&feature=related
skoro nie puscili drugiego odcinka, to cos w tym musi byc...
http://www.youtube.com/watch?v=1gesyEbFY6I&feature=related
skoro nie puscili drugiego odcinka, to cos w tym musi byc...
wpadnie mysl czasami, czemu się nie podzielić i skonfrontować
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (2)