W niepłaceniu abonamentu.
"Wszyscy pamiętamy, jak premier Donald Tusk (54 l.) nawoływał do niepłacenia i likwidacji abonamentu RTV, nazywając go wprost "haraczem ściąganym z ludzi". Niestety, do tych osób, które posłuchały szefa rządu, może już niedługo zawitać komornik!"
I jak widać namówił skutecznie. Na tą chwilę osób zalegających z opłatą abonamentu jest około 3 milinów. Statystyki milczą o tych,którzy abonamentu nie płacą wcale lub w ograniczonym zakresie. Można byłoby rzec, iż Tusk osiągnął kolejny sukces. Kolejny raz udowodnił,iż ma przeogromne poparcie i respekt wśród POlactwa.
Tyle,że POlactwo kolejny raz odczuje na swoim grzbiecie to bezgraniczne zaufanie do Tuska. Kolejny raz przyjdzie się POlactwu przekonać,iż Tusk ma buzię pełną frazesów, ale jego podstawowym celem jest nie tyle dobro Polski i Polaków , co jego własne. Ważny jest jego prywatny interes i sukces. Nic więcej.
Abstrahuję od tego,że teraz POlactwo ponownie robi się wodę z mózgu i namawia do płacenia abonamentu. Wręcz grozi się wysokimi karami za niedopełnienie tego obowiązku. Przypomnę jedynie, iż kwietniu 2008 r. w tygodniku "Wprost" mówił: "Abonament radiowo-telewizyjny jest archaicznym sposobem finansowania mediów publicznych, haraczem ściąganym z ludzi, dlatego rząd będzie zabiegał o poparcie prezydenta i opozycji dla jego zniesienia".
W KWIETNIU 2008 roku!


Komentarze
Pokaż komentarze (6)