Moim skromnym zdaniem
"Umiejcie prawidłowo ocenić to, co jest w was i wokół was! Umiejcie wartościować, rozróżniać, wybierać!" JP II
11 obserwujących
66 notek
62k odsłony
  637   2

Wpływ polityki i polityków na umysł i psychikę człowieka

     Na przykład,

    politycy podejmując decyzje o tym komu sprzedać koncesję na platformie cyfrowej, decydują o przyszłości ludzkości. Tylko, że oni pod wpływem silnego lewackiego lobby oraz zaślepieni korzyściami materialnymi, nie widzą szkód wyrządzonych przez siebie, ani w krótkoterminowej perspektywie ani w długoterminowej. Liczy się tyko many, many ... , tu i teraz.

   Jestem dojrzałą kobietą, żoną, matką i to RODZINA - mama, tata, dzieci - jest dla mnie najwyższą wartością. Wiem, że większość wyznaje taką samą wartość, więc:

  Apeluję do wszystkich zdrowych na ciele i umyśle: nie poddawajmy się lewackiemu terrorowi. Dbajmy o własną jakość intelektualną ale przede wszystkim o jakość kadry politycznej, bo to głównie oni mają wpływ na nasze i naszych dzieci życie i bezpieczeństwo. Także na pokój na świecie. Na środowisko. Na przetrwanie Ziemi.

   Niech nikogo nie zmyli fałszywa opinia, że jakiś tam niedouczony poseł nie ma na nic wpływu. Owszem ma i jest bardziej niebezpieczny, ponieważ często nie zdaje sobie sprawy ze szkodliwości własnych działań. Takim bardzo łatwo jest manipulować.

   Przykład takiej bezdennej głupoty, jednej z młodych posłanek, mogliśmy obserwować wczoraj w powielanym filmiku zrobionym przez nią samą. Może w innym kontekście ale także szkodliwym. I to jest owoc szkodliwej działalności polityków w latach '90: chciwość, korupcja, bezmyślność i bezrozumność ale głównie pomijanie spraw ważnych. No bo jak prosty chłop czy robotnik może tworzyć prawo czy decydować o metodach i programach nauczania czy np. o sprzedaży wszelkich koncesji, itp. Może i chęci miał dobre ale wiedzy na ten temat żadnej.

     Prawo i Sprawiedliwość, które w swoich szeregach ma wielu nauczycieli także odpuściło sobie resorty szkolnictwa i nauki, zostawiając je w rękach lewactwa, bo działacze partyjni z chciwości zajęli się resortami które im przynoszą większe korzyści "kasa misiu, kasa" oraz awanse i tytuły za nic. 

    ps. :-) moich stałych czytelników przepraszam ale to jeszcze nie jest czas na stały powrót na salony, chociaż żyję nadzieją, że niebawem to nastąpi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)


Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo