31 obserwujących
5257 notek
1881k odsłon
137 odsłon

KON-STY-TUC-JA

Wykop Skomentuj

Temat "Konstytucja" wałkowany jest od roku 2015. Najpierw była konsternacja w związku z zakonnicą w ciąży na przejściu dla pieszych, a potem już totalny wypad z polityki przez jej lidera - Platformę Obywatelską...

Niestety, jakoś wcześniej nikt nie zwracał uwagi na społeczeństwo. Władzy we wszystkich trzech jej strukturach  nie interesowało dobro dzieci masowo wysyłanych do nieprzygotowanych do tego szkół już w wieku lat pięciu.

Nikt z rządu ani z parlamentu, ani nawet prezydent ze szlacheckim rodowodem nie próbował nawet podnieść do rangi problemu protestu społeczeństwa z uwagi na zmianę wieku uprawniającego do korzystania z uprawnień emerytalnych... Przecież każdy pracujący uzyskiwał wynagrodzenie dużo mniejsze, bo pracodawca w jego imieniu część tego wynagrodzenia wysyłał na przyszłe uposażenie - a pieniędzy ciągle z tego konta jakby ubywało i ubywało...


No i uprawnienia polityczne czyli gwarancja wyboru najlepszych kandydatów do parlamentu. Nikt jednak nie śmiał odważyć się na poważną debatę na temat jednomandatowych okręgów wyborczych.

Bardzo złą politykę wymiany ordynacji JOW na samorządy przyniosła reforma pod wodzą światłego Słońca Peru, które zmyło się z immunitetem UE aby uniknąć odpowiedzialności za zniszczenia państwa polskiego.


Warto wysłuchać komentarza na temat uwag wiceprzewodniczącej KE na łamach niemieckiej prasy próby zreformowania sądownictwa w Polsce. Może wreszcie będzie warto wprowadzić niemiecki system nominowania sędziów w Polsce ?


więcej :https://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2020/02/2020.02.08.akt-ryba.mp3


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale