32 obserwujących
5480 notek
1947k odsłon
359 odsłon

seks z gwoździem w d...

Wykop Skomentuj24

Życie seksualne człowieka wiąże się z pewną tajemniczością. Pociąga, daje poczucie satysfakcji, ale - czy do końca daje satysfakcję ?

Nic zatem dziwnego, że temat ten jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka.

Z seksualnością mamy do czynienia już od najmłodszych lat. Starsi koledzy starają się wciągnąć w swoje "sny o potencji" młodszych kolegów, nie rozumiejących jeszcze zagadnienia. Szczególną formą są próby nawiązania kontaktów z płcią przeciwną i tutaj rózne relacje środowiska mogą wpływać na samoocenę danej jednostki.

W latach 60. XX w. pojawił się ruch pacyfistyczny ogarniający młodzież. Wędrowała ona grupami nawołującymi do pokoju a słowo "PAX" było znakiem rozpoznawczym.

Dzisiaj już tylko w dawnych gazetach można poczytać więcej na ten temat a czynni uczestnicy tego trendu powoli "schodzą do podziemia".

W latach 70. XX w. pojawiały się pierwsze próby otwarcia terytorium Polski na wpływy kultury zza granicy. Amerykańskie czy niemieckie, w szczególności szwedzkie filmy aż gotowały się z prezentacją erotyki na ekranie. Tymczasem w szkołach uświadamiano młodzież przed problemami wiążącymi się z chorobami przenoszonymi drogami płciowymi.

Lata 90. XX w. przyniosły w Polsce wręcz rewolucję seksualną w stosunku do medialnej ciszy na ten temat. Literatura dostępna w kioskach RUCH-u, pseudogazetki "pornograficzne" gościły na wystawach a fachowcy od życia seksualnego człowieka mieli pełne ręce roboty z uwagi na liczbę szkoleń pod kątem życia w rodzinie. Tabu było na tyle silne, że trzeba było wiele pracy twórczej, by śmiałe sceny erotyczne znalazły się w naszym codziennym życiu.

I nikt nie zadawał żadnych pytań na temat osób, które w tej scenerii zagubiły się, straciły orientację seksualną i radość z posiadania własnej rodziny.

W poniedziałek, 23 marca 2020 w audycji Rozmowy niedokończone toruńskiej rozgłośni wystąpi świadek zmagań z własną orientacją seksualną wystąpi były działacz LGBT. W jego ocenie za rozwój homoseksualizmu odpowiada w dużej części społeczność niemiecka a ten trend był finansowany przez określone osoby znane z działalności przeciwko Kościołowi katolickiego.

Program rozpoczyna się o godzinie 18:05 w Radio Maryja i będzie też dostępny po jej zakończeniu w archiwum Radio Maryja w zakładce "Rozmowy niedokończone".

Rozgłośnia radiowa dostępna jest na terenie całego kraju, nie tylko w Polsce, ale także i poza granicami Polski na wszystkich kontynentach świata. Dostęp do programów archiwalnych jest możliwy drogą internetową. Warto dodać, że Rozgłośni Radio Maryja towarzyszy TV TRWAM - także dostępne przez sieć internetową. Program z Torunia nie jest kodowany, co oznacza powszechną dostępność dla każdego przez całą dobę każdego dnia.

Może warto zastanowić się  nad wsparciem tych mediów - więcej na www.radiomaryja.plWykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale