6 obserwujących
96 notek
67k odsłon
134 odsłony

Los systemowych złodziei publicznych pieniędzy jest przesądzony

Wykop Skomentuj3Na Andrzeja Dudę zagłosowało w I turze wyborów prezydenckich 2020 roku blisko osiem i pół miliona Polaków, 43,50% spośród wszystkich głosujących.
Oznacza to, że na Andrzeja Dudę zagłosowało w I turze wyborów 2020 roku blisko trzy miliony trzysta tysięcy Polaków więcej, niż zagłosowało na niego w I turze wyborów z 2015 roku.
To ogromny, o ponad 63% przyrost głosujących na Andrzeja Dudę w 2020 roku w porównaniu z rokiem 2015.

Z powyższego wynika, że Polacy bardzo dobrze oceniają pierwsze pięć lat prezydentury kandydata Zjednoczonej Prawicy Andrzeja Dudy i rezultaty jego współpracy z rządem Zjednoczonej Prawicy.

Z kolei na Rafała Trzaskowskiego zagłosowało w I turze wyborów prezydenckich 2020 niecałe sześć milionów wyborców, t.j. 30,46% głosujących.
To najgorszy procentowo wynik kandydata Platformy Obywatelskiej w całej historii wyborów prezydenckich w pierwszej ich turze.
Z historycznych wyników wyborów wynika jednoznacznie, że Polacy z wyborów na wybory coraz bardziej odwracają się tyłem do kandydatów z Platformy Obywatelskiej.
 Fakt, że w obecnej kampanii wyborczej kandydat PO, wiceprzewodniczący tej partii Rafał Trzaskowski stara się ukryć swoje partyjne pochodzenie, wręcz odciąć się od swej partii-matki udając kandydata bezpartyjnego dowodzi, że Platforma Obywatelska stała się obciążeniem dla tego kandydata. 
PO stała się prawdziwą Partią Obciachu nawet dla jej wiceprzewodniczącego. 

Mądrzy, uczciwi Polacy wyciągają wnioski z doświadczeń minionych trzydziestu lat i nie dają się już systemowym złodziejom publicznych pieniędzy mamić obietnicami przysłowiowych szklanych paciorków i perkaliku.

Aferzyści i użyteczni idioci nadal będą głosować na PO lub na jakąś kolejną jej mutację.
Szkoda,że jest ich wciąż razem ok. 30% ale z czasem, wraz z procesem repolonizacji mediów idiotów będzie ubywać i jest nadzieja, że systemowi złodzieje publicznych pieniędzy stracą na dobre swoją bazę wyborczą a partie aferzystów będzie miały marginalne poparcie, takie jakie ma dzisiaj inna partia aferzystów i miłośników publicznych pieniędzy PSL.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka