Blog
Dodologia stosowana
dodozaur
dodozaur jestem Dodozaurem z Dodolandii
4 obserwujących 486 notek 189427 odsłon

Moje ostatnie komentarze

@Arek Pruszynski  Nie ma żadnej kolizji, ordynacja wyborcza określa sposób , a ustawa o samorządach warunki objęcia urzędu przez elekta, są kompatybilne i wzajemnie się uzupełniają
@Arek Pruszynski : wyjątek uchyla regułę?  Zabawa słowami niczego nie zmienia, próba rozwodnienia wyroku, też Skazana może kandydować i wygrać, nie może objąć urzędu .  Ende !
@Włodzimierz Pańków  Nic na to nie poradzimy, a przecież gdyby po tamtej stronie zostało kilka rozsądnych osób,  można by ten spór całkiem ładnie na zewnątrz rozegrać, z korzyścią dla Polski.
@Pollux  https://www.google.mu/search?q=dobrze+rano+waln%C4%85%C4%87+kawk%C4%99&rlz=1C1PRFC_enMU624MU624&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiJtJO3v4_eAhWDJ8AKHbAqCCgQ_AUIDigB&biw=1094&bih=511#imgrc=tKUG1qb22InNDM:
@osasunna  : Skur...syn ale to nasz sk...n Nie przezywaj Grzesia, ja tam go lubię i skończ proszę z tymi idiotycznymi emotami, bo i bez nich trudno traktować Cię poważnie
@Arek Pruszynski  Podobno to, podobno tamto, po co ta relatywizacja ? Sprawa jest konkretna : Pani Zdanowska ma prawomocny wyrok, a prawo zabrania skazanym obejmować urzędy w administracji samorządowej ! KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA, KONSTYTUCJA !


Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Arek Pruszynski  Nie ma żadnej kolizji, ordynacja wyborcza określa sposób , a ustawa o...
  • Lasciate ogne speranza !
  • @noo  Czytałem, ale tym co nie czytali polecam. Towarzystwo było zblatowane na wskroś !