Z dzisiejszego wpisu na blogu pana P.:
"Ruch Palikota proponuje więc ustawę o edukacji seksualnej w szkole, ustawę o nieprzedawnianiu przestępstw w sprawie pedofilii i ustawę obniżającą wiek nabywania praw wyborczych.
Sporej części komentatorów tak się to pomieszało w głowie, że twierdzą, iż my jesteśmy zwolennikami pedofili. Doprawdy, wielki jest lęk przed Ruchem i Europą Plus! Miesza ludziom w głowach, na języku i w sercu. A przeciez nie żądamy stosów, a jedynie niesiemy kaganiec oświaty".
To znaczy obniżamy wiek wyborczy, co wiąże się z innymi przywilejami a przy okazji mówimy, że nie obniżymy wieku inicjacji seksualnej, choć z całych sił pan P. udowadnia, że młodzież teraz szybciej dojrzewa i trzynastolatki są już po inicjacji.
(Swoją drogą dojrzałość fizyczna nie ma nic wspólnego z dojrzałością psychiczną i społeczną!)
Z drugiej strony wyolbrzymiamy problem pedofili wśród księży katolickich, bo tylko księża się jej dopuszczają. Osoby świeckie, tym bardziej co właściwi - homoseksualiści nie mają żadnych zapędów pedofilskich.
Jaki Ruch, taki KAGANIEC.



Komentarze
Pokaż komentarze