Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
9 obserwujących
313 notek
189k odsłon
  347   0

Ja bardzo staram się rozumieć Rząd lecz sorki nie mogę poprzeć.

Czyli polemika z krytyką programu Pospieszalskiego…

U nas w Ontario cały czas stare-nowe restrykcje. Znaczy stare lecz w różnych nowych odmianach.

Obiecano nam ze będzie terror, bo Policja według wstępnych założeń miała zatrzymywać samochody na ulicach i zadawać dręczące pytania, ale odwołano to bo podobno Policjanci nie chcieli.

Tymczasem sytuacja wygląda tak jak w poniższej tabelce. Według mnie szkoda słów i papieru, żeby to dyskutować w świetle działań Rządu Ontario, choć zamieszczę kilka zsumowujących obserwacji.

image

No i cóż z tego wynika?

Ano przede wszystkim wymagane jest tu tzw zrzeczenie się racji w tym, że dane odnośnie śmierci zarażonych zawierają nieścisłość, ponieważ nie jest wiadomo czy te wszystkie przypadki śmiertelne mogą być jednoznacznie zaliczane do spowodowanych przez virus Covid. Istnieje masa anegdotalnych doniesień o tym, że każda osoba umierająca zainfekowana uprzednio wirusem jest traktowana jako ofiara wirusa. No ale to temat na osobna notkę.

Biorąc jednak pod uwagę wartość nominalna tych liczb zasięgniętych z oficjalnych stron rządowych Goverment of Ontario jasno jest widać regularność ze zarażają się głównie młodzi a umierają głównie starzy.

No i bądź tu mądry, idź do takiego Pospieszalskiego i kluć się z nim w TV, bądź transmitowany na cały kraj i bron pozycji swojego kochanego Rządu ze jego działanie ma jakiś sens…i ze nie ma tu żadnego rozwiązania tylko zamknąć cały kraj i zamrozić w nim gospodarkę, szkoły, przedszkola, wszystko.

Na moje oko wystarczyłoby zająć się ludźmi starszymi, a z tabelki wynika ze umierają głównie ci mniej obecni w życiu gospodarczym, czy w edukacji…emeryci lub prawie ze emeryci.


Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale