Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
10 obserwujących
378 notek
213k odsłon
  644   0

Komitet Obrony Wałęsy (KOW)

Właśnie pojawiła sie potrzeba nowego ruchu społecznego po to żeby obrońcy dobrego imienia Lecha Wałęsy mogli mówić jednym głosem i tym samym móc wpływać w sposób skoordynowany na Polską opinie publiczną jak również na opinię światową.

Pojedyńcze koła ratunkowe rzucane Wałęsie poprzez poszczególnych celebrytów są absolutnie doceniane przez postępową wiekszość, ale nie posiadają one takiej mocy jaką posiadałby oddolny silny ruch na przyklad wszystkich emerytowanych staruszków związanych z PRL-owskimi służbami bezpieczeństwa. W ruchu KOW witani będą szeroko również robotnicy i inteligenci miast i wsi. 

Warunki uczestnictwa w KOW to niezachwiana wiara w niewinność Lecha Wałesy oraz trzeba umieć i mieć siłe skakać i nie bać się mrozów. W Warszawie mówią że pan Roman Giertrych zgłosił sie już podobno do udziału w KOW i chce być odpowiedzialnym za prowadzenie przyspieszonych jednodniowych kursów podskakiwania dla staruszków. Pozycja lidera KOW jest jeszcze wolna.

KOW bylby doskonałym uzupełnieniem dla działającego juz w Polsce i na świecie KOD i istnieje tu olbrzymie pole prawdziwej synergii. Otóż Komitet Obrony Demokracji broni tej właśnie demokracji której fundamanty tworzył a potem pomagał rozwijać nie kto inny jak były Prezydent Lech Wałęsa. 

Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale